جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

امکان اجرای برنامه اوقات فراغت در 11 شهر مازندران وجود ندارد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امکان اجرای برنامه اوقات فراغت در 11 شهر مازندران وجود ندارد

امکان اجرای برنامه اوقات فراغت در 11 شهر مازندران وجود ندارد


معاون آموزش و پرورش مازندران گفت: امکان اجرای برنامه اوقات فراغت در 11 شهر استان وجود ندارد.

امکان اجرای برنامه اوقات فراغت در 11 شهر مازندران وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد شعبانی صبح امروز در جلسه ساماندهی امور جوانان مازندران در استانداری اظهار کرد: رسانه‌ها نقش اثرگذاری در ساماندهی اوقات فراغت و نیز معرفی ظرفیت‌های موجود استان در این زمینه دارند که نیاز است از این ظرفیت به نحو مناسبی استفاده شود.
وی با بیان اینکه اوقات فراغت ارتباط نزدیکی با آسیب‌های اجتماعی دارد به همین دلیل نیاز است که به صورت جدی در این زمینه تصمیم‌گیری شود، گفت: برای رفع این مشکل نیاز است که دبیرخانه دائمی اوقات فراغت در استان تشکیل شود تا در این دبیرخانه برنامه مدونی انجام شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: در برنامه کشوری برنامه اوقات فراغت باید در دبیرخانه دائمی برنامه‌ریزی شود و آموزش و پرورش باید به عنوان هماهنگ‌کننده وارد شود.

شعبانی با اعلام اینکه نگران بیش از 300 هزار دانش‌آموزی هستیم که در طرح‌های اوقات فراغت شرکت نمی‌کنند، ادامه داد: نیاز است برای این دانش‌آموزان برنامه مدونی در برنامه کاری قرار گیرد.

وی به برنامه‌های در دست اجرای اوقات فراغت آموزش و پرورش مازندران در این ایام اشاره کرد و بیان داشت: در 11 شهر استان و نیز روستاها امکاناتی برای اجرای برنامه‌های اوقات فراغت وجود ندارد که نیازمند کمک استانداری هستیم.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران در پایان گفت: در بسیاری از استان‌های کشور استانداری برای ساماندهی اوقات فراغت ورود پیدا کرد و موفقیت‌های نیز در این زمینه داشتند.