جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

آموزش و پرورش مازندران آماده اسکان مسافران نوروزی است - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش و پرورش مازندران آماده اسکان مسافران نوروزی است

محمد علی امیریˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ظرفیت اسکان مسافران در مدارس مازندران را 23 هزار نفر برشمرد و افزود: 480 مدرسه استان در قالب سه هزار و 710 کلاس به این امر اختصاص داده شده است.

وی با اشاره به اینکه پارسال 44 مدرسه با 259 کلاس برای رزرواسیون آماده شده بود گفت: امسال نیز همین تعداد در تمامی 32 شهرستان و منطقه رزرو اتاق ها انجام خواهد شد.

رئیس ستاد اسکان آموزش و پرورش مازندران افزود: همکاران فرهنگی سراسر کشور می توانند برای ثبت نام و رزرو اینترنتی مدارس در سطح استان به آدرس http://eskan.medu.ir/ مراجعه و اقدام کنند.

وی یاد آور شد: مراجعان در زمان اسکان با در دست داشتن کارت شناسایی به آدرس ستاد اسکان آموزش و پرورش شهرستان مورد نظر مراجعه کنند.

امیری به تجهیز و آمادگی 10 مرکز بهداشتی درمانی اشاره کرد و گفت: این مراکز به صورت شبانه روزی در ایام تعطیلات نوروزی به مسافران و بیماران خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می دهند.

وی افزود: فرهنگیانی که در ایام نوروز سال 1392 قصد سفر به مازندران را دارند از بیست و هشتم اسفند امسال لغایت دوازدهم فروردین سال آینده می توانند به ستاد اسکان در شهرستان ها و مناطق مازندران مراجعه کنند.

او با بیان اینکه در سال گذشته آموزش و پرورش استان پذیرای 226 هزار میهمان در ایام تعطیلات نوروز بود، ادامه داد: امسال پیش بینی می شود روزانه بیش از 23 هزار مسافر در ایام نوروز پذیرش شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: یکهزار و 310کلاس با یخچال ، تلویزیون و سایر تجهیزات در گروه الف قرار گرفته است