جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

آموزش و پرورش در سال اقتصاد مقاومتی نقش خطیری برعهده دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش و پرورش در سال اقتصاد مقاومتی نقش خطیری برعهده دارد

نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار این استان روز شنبه با انتشار پیامی مشترک با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید ، وظیفه و نقش آموزش و پرورش در سال اقتصادمقاومتی ، اقدام و عمل را خطیر توصیف کردند .

آموزش و پرورش در سال اقتصاد مقاومتی نقش خطیری برعهده دارد

آیت الله نورالله طبرسی و ربیع فلاح در این پیام که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت ، از مسئولان آموزش و پرورش خواستند که با توجه به ظرفیت عظیم جامعه دانش آموزی برای تحقق سیاست ها و اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش همت کنند .
در بخشی از این پیام آمده است : می بایست مهارت آموزی دانش آموزان در دستور کار این نهاد بزرگ آموزشی قرار بگیرد تا با تقویت فعالیت های دانش بنیان، زمینه شکوفایی استعدادها و خلاقیت های دانش آموزی و توسعه و اعتلای فضای کسب و کار و رونق اشتغال در آینده را فراهم آورد.
استاندار مازندران و نماینده ولی فقیه در این استان ، در این پیام مشترک با تبریک آغاز سال تحصیلی 96- 95 به دانش آموزان و جامعه فرهنگیان استان ، نوشتند : انشاالله اراده خویش را برای پیشرفت و بالندگی در عرصه های علم و معرفت استوار کرده و امیدواریم، مجموعه معلمان و مدیران و برنامه ریزان آموزش و پرورش همه تلاش و اهتمام خود را در جهت تهذیب و تزکیه نفس و روح دانش آموزان به کار گیرند تا فضای مدرسه، فضایی سرشار از تعلیم و تربیت علمی و اخلاقی برای دانش آموزان باشد.
سال تحصیلی جدید برای 508 هزار و 162 دانش آموز مازندران از صبح امروز همزمان با سراسر کشور آغاز شد .