جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

آموزش فوتبال در تیم‌های پایه ضعیف است - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش فوتبال در تیم‌های پایه ضعیف است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد احسانی جمعه‌شب در حاشیه برگزاری کلاس بازآموزی مربیان فوتبال مازندران در ساری اظهار کرد: فوتبال کشورمان زمانی درست و قوی می‌شود که مسئولان و مدیران باشگاه‌ها به تیم‌ها توجه ویژه‌ای کنند.

وی مهم‌ترین برنامه برای تیم‌های پایه فوتبال کشور را فرآیند یادگیری عنوان کرد و یادآور شد: از نظر علم فوتبالی مربیان ما تا حدودی همگام با دیگر کشورها هستند اما مشکل ما در اجرای برنامه است.

رئیس کمیته آموزش مربیان فوتبال کشورمان با اشاره به برگزاری کلاس‌های مختلف با حضور مدرسان بزرگ و با سابقه فوتبال دنیا در کشورمان تصریح کرد: برگزاری این گونه کلاس‌ها برای بالا بردن دانش فنی و به روز شدن مربیان فوتبال کشورمان در سطح جهان است.

احسانی درباره حضور "اوه یان" مدرس آلمانی یوفا در مازندران ابراز داشت: "اوه یان" یکی از مدرسان بزرگ اتحادیه فوتبال اروپا یوفاست که به درخواست دپارتمان آموزش مربیان مازندران در کلاس یک روزه بازآموزی در ساری حضور یافت.

وی در ادامه برگزاری این گونه کلاس‌ها را برای مربیان فوتبال کشورمان الزامی عنوان کرد و اذعان داشت: برای به روز شدن و آشنایی با تکنیک‌های جدید فوتبال اروپا برگزاری این گونه کلاس‌ها لازم است.

رئیس کمیته آموزش مربیان فوتبال کشورمان با اشاره به اینکه شناخت بسیار خوبی روی اوه داریم و به همین دلیل وی را به ایران دعوت کردیم، افزود: "اوه یان" یکی از بهترین بازیکنان در دوران فوتبالی‌اش و همچنین مربیان به نام فوتبال آلمان و مدرس اتحادیه فوتبال اروپاست.

احسانی در پایان با بیان اینکه مازندران دارای مربیان توانمند است، خاطرنشان کرد: اعضای دپارتمان آموزش فوتبال مازندران برای برگزاری این کلاس و حضور "اوه یان" در ساری زحمات زیادی را متحمل شدند.

{jcomments off}