جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

آموزش تخصصی 50 نیروی سوادآموزی در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش تخصصی 50 نیروی سوادآموزی در فریدونکنار

مسؤول سوادآموزی فریدونکنار از برگزاری دوره آموزشی تخصصی برای 50 نفر از آموزش دهندگان دوره‌های سوادآموزی خبر داد.

آموزش تخصصی 50 نیروی سوادآموزی در فریدونکنار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، آذر اصانلو جمعه‌شب در جلسه کیفیت بخشی سوادآموزی فریدونکنار از برگزاری کلاس‌های توجیهی و آموزشی برای آموزش دهندگان سوادآموزی خبر داد و اظهار کرد: وضعیت و استقبال آموزش دهندگان سوادآموزی شهرستان خوب بوده است.

وی با تاکید بر اینکه بیشتر محتواهایی که احساس نیاز می‌شد را بیان و تدریس کردیم، افزود: در این جلسات روش‌های تدریس دوره‌های سوادآموزی برای آشنایی بیشتر آموزش دهندگان به صورت مقدماتی آموزش داده شده است.

مسؤول سوادآموزی شهرستان فریدونکنار ادامه‌ داد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقای سطح دانش، مهارت و توانایی آموزش دهندگان به منظور نیل به اهداف آموزشی مطلوب است.

اصانلو ابراز امیدواری کرد؛ با ارتقای شاخصه‌های آموزش در بخش سوادآموزی، شاهد رشد و افزایش بهره‌وری آموزش و ریشه‌کنی بی‌سوادی باشیم.

وی تصریح کرد: در این دوره آموزشی 50 نفر از آموزش دهندگان دوره‌های سوادآموزی برای آشنایی با دوره‌های انتقال، تحکیم سواد و سوادآموزی، آیین نامه امتحانات دوره‌های سوادآموزی، اصول کلاس داری، فنون معلمی، روش های تدریس در آموزش بزرگسالان، تعامل سازنده با بزرگسالان و مخاطبان سوادآموزی و اجرای دقیق آزمون‌های ورودی مستمر و پایانی در طول دوره شرکت کردند.

مسؤول سوادآموزی شهرستان فریدونکنار گفت: 76 نفر در سال جاری زیرپوشش سوادآموزی شهرستان فریدونکنار هستند.