جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

امنیت زمینه‌ساز رونق اقتصادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت زمینه‌ساز رونق اقتصادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد در مراسم مذهبی و سنتی دعوتین امامزاده عبدالله(ع) و حاج شیخ موسی بندپی شرقی، اظهار داشت: برای ایجاد امنیت در استان و منطقه نیازمند همکاری و مشارکت مردمی هستیم.

وی با اشاره به اینکه امنیت زمینه‌ساز رونق اقتصادی در جامعه می‌شود، افزود: سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در مناطقی حضور خواهند یافت که از امنیت نسبی برخوردار باشند، بنابراین مشارکت مردم و کمک نیروهای بسیجی در حفظ امنیت منطقه در کنار ارگان‌های نظارتی برای توسعه زیرساخت‌های مناسب منطقه امری ضروری است.

رئیس کل دادگستری مازندران ایجاد امنیت در منطقه را بهترین سرمایه برشمرد و تصریح کرد: با مشارکت و همدلی مردم، جولان اراذل و اوباش در منطقه مفهومی ندارد و ما به عنوان دستگاه‌های متصدی به شدت مقابل آنها خواهیم ایستاد.

وی بیان داشت: حفظ منابع طبیعی از ملزومات بوده و با مدیریت صحیح و ایجاد هماهنگی و همدلی بین مردم و مسئولان و ایجاد امنیت قادر خواهیم بود این منطقه را به عنوان بهترین منطقه اقتصادی و فرهنگی معرفی کنیم.

تقوی‌فرد تصریح کرد: در صورت بروز هرگونه مشکل در منابع طبیعی و بیت‌المال این منطقه و هدر رفت منافع عمومی که مقدم بر منافع شخصی است با جدیت دخالت خواهیم کرد.

وی افزود: به نفع مردم منطقه است که با حفظ اراضی ملی و منابع طبیعی جلوی تعرضات را بگیرند تا ما دخالت نداشته باشیم، باید با برنامه‌ریزی درست تلاش کنید هرگز مشکلی ایجاد نشده که منجر به مداخله ما شود.

رئیس کل دادگستری مازندران خاطرنشان کرد: به دلیل صبور نبودن مردم، سالانه بیش از 25 هزار نفر در اثر تصادفات جان خود را از دست می‌دهند و سالانه چندین نفر نیز به خاطر مسائل جزئی همدیگر را می‌کشند که عده‌ای قصاص می‌شوند.

وی ایمان را سبب قبولی عملکرد انسان و عبادات وی برشمرد و گفت: ایمان در کار و عبادت به انسان ارزش می‌دهد که در صورت نبود ایمان هیچ عملی پذیرفته نخواهد شد.

تقوی‌فرد تصریح کرد: فرق ما با ائمه بر سر میزان ایمان است، همه کارهایی که ائمه از جمله نماز و روزه انجام می‌دادند ما هم انجام می‌دهیم اما به دلیل عدم اخلاص کافی دچار مشکل می‌شویم.