جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

امنیت تعطیلات نوروزی در مازندران با10هزار نیروی انتظامی تامین می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت تعطیلات نوروزی در مازندران با10هزار نیروی انتظامی تامین می شود

حدود 10 هزار مامور انتظامی تامین امنیت ، ساماندهی ترافیک و حل و فصل مشکلات انتظامی استان را در تعطیلات نوروزی بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار سرتیپ دوم پاسدار ˈمسعود جعفری نسبˈ روز یکشنبه در حاشیه آغاز طرح رزمایش نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران در ساری در گفت و گو با خبرنگاران افزود : این افراد در تفرجگاه ها، پارک های جنگلی، شهرک های ساحلی، ساحل دریا و داخل شهرهای استان به طور شبانه روزی انجام وظیفه می کنند.

وی زمان اجرای طرح رزمایش نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران را بیست و پنجم اسفند تا هفدهم فروردین سال آینده اعلام کرد و گفت : در این طرح جمعیت هلال احمر ، اداره کل راه و ترابری ، اورژانس 115، پلیس راه ، آتش نشانی ، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل صنایع دستی و گردشگری استان مشارکت دارند.

سردار جعفری نسب گفت : فرماندهی انتظامی مازندران از بهمن ماه گذشته با برگزاری جلسات مختلف با دستگاه های اجرایی استان برای برقراری هر چه بهتر نظم و امنیت اعم از انتظامی و ترافیکی در ایام تعطیل نوروز برنامه ریزی کرد.

وی با اشاره به اینکه در مازندران مواهب الهی همچون جنگل و دریا ، رودخانه های کوچک و بزرگ و نیز چشم اندازهای زیبا وجود دارد ، افزود : هر ساله مسافران و گردشگران فراوانی از اقصی نقاط کشور برای استفاده بهینه از این مواهب الهی وارد استان می شوند.

سردار جعفری نسب گفت : نیروی انتظامی موظف به برقراری امنیت و آسایش شهروندان و مسافرانی است که وارد مازندران می شوند.