سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

امنیت برچهره مازندران باز می گردد/ آماده باش تمامی ارگان ها در چهارشنبه پایان سال - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت برچهره مازندران باز می گردد/ آماده باش تمامی ارگان ها در چهارشنبه پایان سال

به گزارش خبرنگار مهر، روح الامین قاسمی شامگاه یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی نکا بیان داشت: تامین امنیت از نیازهای اساسی و مبرم جامعه است که نیروی انتظامی توانسته بخش اعظمی از این امنیت را در مناطق مختلف کشور به ارمغان آورد.

وی نیروی انتظامی را دژ مستحکمی جهت امنیت نظام و مردم قلمداد نمود.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به پاکسازی مناطق آلوده مازندران تصریح کرد: تاکنون منطقه عباس آباد ، جانبازان و نو بنیاد مازندران به خوبی و با قوت تمام پاکسازی شد و با این امر امنیت مردم در شهرستان ها و استان دو چندان شده است همچنین شب گذشته طی عملیات پاکسازی منطقه پرخطر ترک محله با موفقیت انجام گرفت.

قاسمی ادامه داد: اگرچه پاکسازی منطقه پرخطر عباس آباد نکا از جمله دغدغه های اصلی و ناهنجاری برای شهر و استان قلمداد می شد اما با تدابیر مناسب و صحیح نیروی انتظامی به خوبی توانسته این منطقه را عاری از هرگونه خطر و مشکلی قرار دهند.

وی با تاکید بر تامین امنیت چهارشنبه پایان سال بیان داشت: تمامی ارگان ها و نهادها در حفظ امنیت چهارشنبه سوری بسیج شده تا مردم را در این روزهای پایان سال با چالش روبرو نشوند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در طول انقلاب اسلامی 600 شهید را تقدیم نظام نمود ، افزود: نیروی انتظامی با ایثار شهامت و رشادت در عملیات ها در برابر حفظ این انقلاب 600 شهید ناجا را تقدیم نظام کرد.

قاسمی با بیان اینکه حماسه اقتصادی در سال 93 تحکیم می یابد، اذعان داشت: با تدابیر مقام معظم رهبری و حمایت های مردم حماسه سیاسی رقم زده شد و اینک در جهت حماسه ی اقتصادی راهبردهای اقتصادی در جامعه توسط فرماندهی کل قوا ترسیم شده و با ابلاغ به مسئولین پایه نظام این امر در سال 93 تحکیم می یابد.

در پایان مراسم سرهنگ حسن فلاح به عنوان فرمانده نیروی انتظامی نکا منصوب شد و از خدمات ارزنده سرهنگ محمد اسماعیل فتحی فرمانده اسبق نیروی انتظامی تجلیل شد.