جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

امنیت انقلاب اسلامی ایران به برکت نعمت رهبری است - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت انقلاب اسلامی ایران به برکت نعمت رهبری است

به گزارش خبرگزاری فارس از نکا، حجت‌الاسلام محمدصادق محمدی‌لایینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه نکا گفت: برکت، امنیت و ثبات انقلاب و نظام اسلامی ایران به برکت نعمت رهبری است،‌ از ابتدای انقلاب تاکنون با رهبری امام راحل و ولی‌فقیه، ایران اسلامی توانست در جهان به‌عنوان الگو و نمونه معرفی شده و آرامش و ثبات در کشور حکم‌فرما باشد.

وی بیان داشت: عدم وجود نعمت ولی‌فقیه، جامعه را با ناامنی روبرو می‌سازد، اکنون وجود ناامنی‌های مختلف در برخی از کشورهای منطقه به دلیل محروم ماندن از نعمت بزرگ رهبری و ولی‌فقیه است که منطقه را با خطرات و ناامنی‌های مختلف روبرو ساخته است.

امام جمعه موقت نکا گفت: فعالیت‌های گروهک تروریستی داعش به‌عنوان گروه جنایتکار، خبث و پلید در منطقه، امنیت منطقه و جهان را به مخاطره انداخته است و باید در این رابطه همه جهان علیه این گروه جنایتکار وارد صحنه شوند و اعلام انزجار کنند.

وی اذعان داشت: این گروه در زمینه‌های مختلف مشکلات متعددی را در منطقه به‌وجود آورده است و با حمایت استکبار به فعالیت خود ادامه می‌دهد و خاموشی و سکوت بسیاری از کشورهای جهان سبب شدت یافتن برنامه‌های تروریستی و جنایتکارانه این گروه شده است.

محمدی‌لایینی با بیان اینکه نقش آمریکا و دول غربی در جریانات و مشکل آفرینی‌های منطقه غیرقابل انکار است ادامه داد: ورود و نفوذ جریان استکبار در منطقه، خاورمیانه را با ناامنی مواجه ساخته است و در این رابطه آمریکا به‌عنوان سرکرده استکبار در این ناآرامی‌ها نقش اساسی دارد.

وی با بیان اینکه ملت ما بیدار و آگاه در صحنه است، خاطرنشان کرد: هیچ یک از ترفندها و توطئه‌های استکبار بر ملت بیدار ما تاثیر ندارد، ملت آگاه ما با اطاعت از رهبری بر تمام این توطئه‌ها نائل می‌شود.

امام جمعه موقت نکا با اشاره به سالروز وفات شهریار شعر ایران گفت: شهریار شاعر بزرگی است که بر اعتبار شعر ایران افزود و شعرهای ناب ایشان در رابطه با اهل بیت(ع) و امام علی(ع)  شیوایی بسیاری دارد که بر دل می‌نشیند.

وی با سفارش خود و نمازگزاران به تقوای الهی، تقوا را مهم‌ترین عامل در سعادت دنیا و آخرت عنوان کرد.