جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

آمل 160 یادواره شهید را میزبانی کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

آمل 160 یادواره شهید را میزبانی کرد

سید جعفر رسولی در حاشیه دومین جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم پدران آسمانی در محل فرمانداری آمل به خبرنگار ایرنا گفت:در سال جاری هم برگزاری مراسم های یادواره های شهدا در قشرها و ماه های مختلف سال با هماهنگی های حوزه های مقاومت بسیج شهری و روستاهای شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: یکی از برنامه های تکریم مقام شهدا و ترویج فرهنگ در میان نسل جوان جامعه برگزاری همایش بزرگ پدران آسمانی مازندران در اواخر ماه جاری در آمل است .

سرپرست فرمانداری آمل ادامه داد: مهم ترین هدف برگزاری این جشن اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه خاص به فرزندان شاهد است.

رسولی با بیان اینکه تجلیل از شهدا به عنوان یک وظیفه همگانی و همیشگی و عینی مطرح است، افزود: این مراسم فرصتی برای نشر فرهنگ ایثار در جامعه اسلامی است .

وی گفت : امروز در مقابل یک هجوم فرهنگی و جنگ نرم قرار داریم و دشمن می خواهد فرهنگ مقاومت و یاد و نام شهدا و فرهنگ جهاد در جامعه وجود نداشته باشد حتی فراتر از این می خواهد نام خدا و نام اسلام در جامعه به فراموشی سپرده شود، تجلیل از شهدا ترویج فرهنگ ناب ایثار و شجاعت است و مبارزه نرم با جنگ نرم دشمن است.

 

منبع : ایرنا