سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

آمل میزبان مسابقات کشتی بزرگسالان مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آمل میزبان مسابقات کشتی بزرگسالان مازندران شد

قدرت‌الله نهاوندیان در آمل اظهار داشت: رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان مازندران به میزبانی شهرستان آمل برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کشتی آمل افزود: کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان مازندران از 18 بهمن‌ماه سال‌جاری به مدت سه روز برگزار خواهد شد که کشتی‌گیران مطرح استان در روز نخست وزن‌کشی می‌کنند.

وی با اعلام این‌که این دوره از رقابت‌ها با نام و یاد شهید قاسمی در سالن دو هزار نفری پیامبراعظم (ص) آمل پیگیری می‌شود، عنوان کرد: رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان مازندران متفاوت‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود چراکه علاوه بر حضور تیم‌های قدرتمند از شهرهای مختلف مازندران و افزایش سهمیه استان در این رقابت‌ها به گفته ثمربخش رئیس هیئت کشتی ‌مازندران رسول خادم مدیر تیم‌های ملی و امور فنی کشتی آزاد، این مسابقات را از نزدیک دنبال خواهد کرد.

نهاوندیان با اشاره به این‌که کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان مازندران نیز از 21 بهمن‌ماه سال‌جاری در سالن پیامبر اعظم آمل آغاز می‌شود، گفت: این دوره از رقابت‌ها با نام و خاطره زنده‌یاد تقی آقاجانی پیشکسوت ورزش کشتی شمال کشور در این شهرستان دنبال می‌شود.

وی یادآور شد: در این رشته ورزشی نیز برترین‌های مازندران شرکت می‌کنند و انتظار داریم سطح کمی و کیفی بالایی را در آن شاهد باشیم.