رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

آمل میزبان مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آمل میزبان مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران

آمل میزبان مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران


رییس هیات تنیس شهرستان آمل از برگزاری مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران از روز سوم خردادماه به میزبانی این هیات خبر داد.

آمل میزبان مسابقات تنیس جایزه بزرگ زنان ایران

مجتبی ساروی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این مسابقات با عنوان قهرمانی زنان کشور و جایزه بزرگ زنان روزهای سوم تا هشتم خردادماه بزرگداشت مرحوم امیرساروی از پیشکسوتان تنیس آمل در مجموعه ورزشی امیر شهرستان آمل برگزار می شود.

وی افزود : غزاله ترکمن ، نفر اول تنیس زنان ایران و صدف صادق وزیری از تهران، غزال پاک با تنˈ از خراسان رضوی ،ˈماریا تیموریˈ از فارس، نگین شیخ صراف از اصفهان و هنگامه عزیزی از مازندران از چهره های سرشناس تنیس زنان ایران هستند که در جایزه بزرگ زنان در آمل شرکت خواهند کرد.

رییس هیات تنیس آمل ادامه داد: به همه شرکت کنندگان و نفرات برتر این مسابقات از سوی فدراسیون تنیس ارتقا رنکینگ کشوری اعطا خواهد شد.

ساروی افزود: به نفر اول و قهرمان مسابقات جایزه بزرگ تنیس آزاد بانوان کشور، نفر دوم ونیز و نفرات سوم مشترک جایزه نقدی اهدا می شود.

مجموعه ورزشی امیر آمل با دارابودن سه مجموعه زمین استاندارد تنیس، در سالهای اخیر مورد توجه جدی فدراسیون تنیس برای میزبانی و برگزاری مسابقات مهم کشوری و منطقه ای بوده است.

این مجموعه ورزشی پارسال دو رویداد مهم رقابت های جایزه بزرگ تور تنیس مردان و زنان کشور با حضور برترین های این رشته ورزشی را میزبانی کرده بود.