جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

آمل میزبان دیداربرگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک بدمینتون کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آمل میزبان دیداربرگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک بدمینتون کشور شد

ˈبهزاد زراعتگرˈ امروز به خبرنگار ایرنا گفت: دو تیم در شرایطی دیدار حساس وتعیین کننده خود در مرحله نیمه نهایی این مسابقات را برابر هم برگزار می کنند که تیم برنده در مجموع دومسابقه به دیدار نهایی لیگ دسته یک باشگاه های کشور صعود و سهمیه لیگ برتر باشگاه های کشور را نیز کسب خواهد کرد.

وی افزود: تیم بدمینتون مهتاب جوجه آمل در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی در کرج با نتیجه 3 بر 2 به تیم هیات البرز باخت و در تلاش برای پیروزی خانگی در دیدار برگشت برابر میهمان خود است.

رییس هیات بدمینتون آمل گفت : تیم بدمینتون آمل با جذب مهره های جوان ، خوشنام و با بستر سازی و استعدادیابی ، توانمندی پیروزی برابر تیم البرز در دیدار برگشت وصعود به لیگ برتر را دارد.

وی اضافه کرد: هم اکنون تمرینات فشرده این تیم در تالار ورزشی حجاب برگزار می شود و این تمرینات تا روز قبل از مسابقه با تیم البرز ادامه خواهد داشت.

تیم بدمینتون مهتاب جوجه آمل در بازی های مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه های کشور در مرحله گروهی با تیم های سمنان و سیستان و بلوچستان هم گروه بود که با شکست آنها در بازی های رفت و برگشت به عنوان تیم نخست گروه دوم ، حریف تیم البرز در مرحله نیمه نهایی شد.

مسابقات لیگ دسته یک بدمینتون مردان باشگاه های کشور امسال با حضور هفت تیم در دو گروه برگزار و در نهایت دو تیم برتر به رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل آینده صعود خواهند کرد.