سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

آمل قهرمان مسابقات رزمی هاپکیدو مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

آمل قهرمان مسابقات رزمی هاپکیدو مازندران

تیم آمل با کسب 15 نشان طلا، شش نقره و 7 برنز به مقام نخست دست یافت.

آمل قهرمان مسابقات رزمی هاپکیدو مازندران

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، درپایان این مسابقات که جمعه شب در سالن ورزشی شهیدقنبری آمل برگزار شد، تیم آمل با کسب 15 نشان طلا، شش نقره و 7 برنز به مقام نخست دست یافت وجام قهرمانی مسابقات را درخانه بالای سر برد.
تیم نوشهر هم با کسب 7 نشان طلا، شش نقره و چهار برنز دوم شد و تیم فریدونکنار هم با کسب 5 نشان طلا، 4 نقره و یک برنز در جای سوم ایستاد.
رییس سبک هاپیکدو ( جی اچ ای) ایران درحاشیه این مسابقات گفت، حدود 150 رزمی کار از 10 شهرستان مازندران در سه رده سنی نوجوانان، جوانان وبزرگسالان با هم رقابت کردند. جعفر نوایی افزود: این مسابقات در شش رشته " مبارزه ، دفاع شخصی، سلاح سرد، نمایش تیمی، شیرجه طول و شیرجه ارتفاع " در هر سه رده سنی برگزار شد.
وی اضافه کرد: این مسابقات با عنوان انتخابی تیم منتخب مازندران برای شرکت درمسابقات قهرمانی کشور برگزار و نفرات برتر هر رده سنی این مسابقات به رقابتهای قهرمانی کشور که سال آینده درمازندران برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.
رییس سبک هاپیکدو ( جی اچ ای) ایران، سطح فنی برگزاری این مسابقات در آمل را مطلوب وقابل قبول ارزیابی کرد وادامه داد: این رزمی کاران در آینده می تواند تیم منتخب هاپیکدو مازندران و درنهایت تیم ملی را درمسابقات مهم برون مرزی بیمه کنند.