جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

آمل قهرمان مسابقات رزمی موی‌تای مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آمل قهرمان مسابقات رزمی موی‌تای مازندران شد

مسؤول انجمن موی‌تای آمل گفت: مسابقات قهرمانی موی‌تای شهرهای مختلف مازندران برگزار شد که در آن رزمی‌کاران آملی به مقام قهرمانی دست یافتند.

آمل قهرمان مسابقات رزمی موی‌تای مازندران شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، یاسر رسولی در جمع ورزشکاران این شهرستان، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی موی‌تای شهرهای مختلف مازندران با نام و یاد شهدای مدافع حرم استان به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.

وی افزود: علاوه بر حضور ورزشکاران مازندرانی یک تیم از استان گلستان در این دوره از رقابت‌ها حضور داشت که به مدت یک روز دنبال شد.

مسؤول انجمن موی‌تای آمل با اعلام اینکه موی‌تای ورزشی رزمی و زیبا است که این روزها بیشتر از گذشته علاقه‌مندان زیادی را به سوی خود جلب کرده است، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات نفرات برتر به عنوان تیم منتخب مازندران برای جهت اعزام به مسابقات قهرمانی موی‌تای کشور برگزیده شدند.

این مسؤول با اشاره به اینکه حدود 90 ورزشکار از استان مازندران و گلستان در این رویداد ورزشی حضور داشتند، ادامه داد: ورزشکاران 10 شهر به این دوره از مسابقات اعزام شدند و رقابت‌ها در هشت وزن برگزار شد.

رسولی با اعلام اینکه رزمی‌کاران سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با هم در سالن ورزشی سرپوشیده شهید خوش‌سیما به مبارزه پرداختند، بیان کرد: مسابقات کشوری موی‌تای اواخر مرداد امسال به میزبانی استان تهران برگزار می‌شود که تیم منتخب مازندران مشخص شده و تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز می‌کند.

مسؤول انجمن موی‌تای آمل خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات شهرستان آمل در مجموع سه رده سنی با کسب 12 مدال طلا، 9 مدال نقره 9 نشان برنز به مقام قهرمانی رسید و استان گلستان نائب‌قهرمان شده و شهرستان بابل سوم شد.

وی گفت: کاپ اخلاق مسابقات به به ورزشکاران سوادکوه اختصاص یافت و فنی‌ترین و بهترین رزمی‌کاران هم از آمل انتخاب شدند.