جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

آملی‌ها مغلوب تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

آملی‌ها مغلوب تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران شدند

یحیی عسگری‌پور  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس در آمل بیان کرد: به منظور آمادگی هرچه بیشتر و قرار گرفتن در شرایط مسابقه ملی‌پوشان بزرگسال بسکتبال با ویلچر کشورمان برای اعزام به مسابقات پاراآسیایی بسکتبال با ویلچر که در آینده‌ای نزدیک به میزبانی اینچئون کره‌جنوبی برگزار می‌شود مقابل این تیم صف‌آرایی کردیم.

وی گفت: این بازی برای بسکتبالیست‌های آملی نیز بسیار مفید و موثر بوده و بیش از گذشته توانستیم نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنیم.

عسگری‌پور با اشاره به اینکه اختلاف تنها هشت امتیاز در پایان این دیدار نشان از آمادگی بازیکنان تیم ما دارد، ابراز کرد: حتی در یک دقیقه پایانی بازی از حریف پیشی گرفته بودیم و می‌توانستیم ملی‌پوشان را از پیش رو برداریم.

وی درباره نخستین دیدار تدارکاتی تیم بسکتبال با ویلچر آمل با ملی‌پوشان گفت: نخستین دیدار این دو تیم قبل از ماه مبارک رمضان همزمان با برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر به میزبانی آمل در اعیاد شعبانیه و روز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) برگزار شد که در آن دیدار نیز مغلوب ملی‌پوشان شدیم.

سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر آمل با اشاره به پایان دور دوم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور گفت: فصل جدید لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور با حضور هشت تیم به صورت دوره‌ای و متمرکز در دو گروه برگزار می‌شود که در گروه نخست تیم‌های آمل،‌ هیئت زنجان، پگاه فارس و ایثار قم به مصاف هم می‌روند.

وی تصریح کرد: عملکرد بسیار خوبی در دو دوره گذشته این مسابقات داشتیم و هم‌اکنون پس از تیم ایثار قم 12 امتیازی با 10 امتیاز در مکان دوم جای داریم.