سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آملی‌ها از مدال‌آور کشتی فرنگی المپیک 2016 استقبال می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

آملی‌ها از مدال‌آور کشتی فرنگی المپیک 2016 استقبال می‌کنند

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل گفت: مردم ورزش‌دوست این شهرستان عصر دوشنبه از قاسم رضایی دارنده نشان برنز مسابقات کشتی فرنگی المپیک ریو 2016 استقبال می‌کنند.

آملی‌ها از مدال‌آور کشتی فرنگی المپیک 2016 استقبال می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، ناصر نصری‌شاهاندشت در مراسم تصمیم‌گیری استقبال از ورزشکاران المپیکی این شهرستان، اظهار کرد: مردم ورزش‌دوست این شهرستان عصر روز دوشنبه از قاسم رضایی دارنده نشان برنز مسابقات کشتی فرنگی المپیک ریو 2016 استقبال می‌کنند.

وی افزود: این مراسم از ساعت 17 دوشنبه از میدان علویان تا سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) برگزار می‌شود که در آن کاروان شادی به حرکت در می‌آید.

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل با تأکید بر اینکه ورزش دشمن معضلات اجتماعی است، خاطرنشان کرد: ورزش و ترویج آن باعث جلوگیری از بروز ناهنجاری‌های مختلف اجتماعی می‌شود همچنین با ورزش می‌توان از ابتلا به بیماری‌های عصبی، قلبی، عروقی و ریوی جلوگیری کرد.

این مسؤول استقبال ادامه داد: عادل غلامی در رشته ورزشی والیبال و قاسم رضایی در رشته ورزشی کشتی فرنگی توانند در میدان بزرگ المپیک حاضر شوند که در این بین قاسم رضایی توانست در سنگین وزن کشتی به نشان برنز دست پیدا کند.

نصری‌شاهاندشت با اشاره به آمادگی اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل برای برگزاری آئین استقبال در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص)، بیان کرد: عادل غلامی والیبالیست‌ نامی آمل به علت در پیش بودن مسابقات باشگاهی بلافاصله پس از بازگشت به ایران اسلامی به اردوی آماده‌سازی و مسابقات می‌رود و نمی‌تواند به این شهرستان سفر داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه مراسم استقبال از جهان پهلوان قاسم رضایی مرد دارنده مدال برنز مسابقات المپیک 2016 لندن عصر دوشنبه از میدان علویان آغاز می‌شود، ادامه داد: پس از مسیرهای مختلف این ورزشکار تا مسیر سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) به علاقمندی مردم این شهرستان روبرو می‌شود و با برگزاری مراسم گرامیداشت از کار بزرگ این ورزشکار با هماهنگی ستاد استقبال از او قدردانی می‌شود.

نصری‌شاهاندشت با اعلام اینکه ورزش باعث سلامت جسم و روان در انسان می‌شود، تصریح کرد: افزایش فضاهای ورزشی و زیرساخت مناسب می‌‎تواند باعث رشد آن در جامعه شود و خانواده‌ها و ورزشکاران به سوی ورزش تشویق کند.

وی با اشاره به اینکه برای ایجاد افزایش توجه خانواده‌ها و جوانان به عرصه ورزش باید به سرانه فضای ورزشی در شهرستان توجه خاص شود، ادامه داد: هم‌اکنون 6 سالن نیمه‌کاره در این شهرستان با کمبود اعتبار روبرو هستند.

این مسؤول با اعلام لزوم تشکیل صندوق حمایت از مدال‌آوران، ورزشکاران و بزرگان ورزشی، گفت: حمایت از ورزشکاران قهرمان این شهرستان لازم است و باید همه با تلاش یکدیگر در این راستا گام برداریم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل اظهار کرد: تشکیل صندوق در شورای ورزش شهرستان تصویب شده و به زودی با حمایت دستگاه‌های اجرایی، هیأت‌های ورزشی و مساعدت واحدهای تولیدی راه‌اندازی می‌شود.