جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

املاک 90 درصد مردم شهر زیراب سند مالکیت ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

املاک 90 درصد مردم شهر زیراب سند مالکیت ندارد

رئیس شورای اسلامی شهر زیراب از نبود سند مالکیت برای 90 درصد مردم شهر زیراب خبر داد.

املاک 90 درصد مردم شهر زیراب سند مالکیت ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، هرمز علی‎نژاد در جمع مردم زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه شوراها معامله‌گر نیستند بلکه مطالبه‌گر هستند، گفت: شورا‌ها با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مختلف برای بهبود زندگی شهری استفاده می‌کند و برای تجلی اراده عمومی در حوزه‌های مختلف تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه آمار و اطلاعات مربوط به فعالیت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب به‌صورت ویژه‌نامه در اختیار مردم شهر زیراب قرار می‌گیرد، افزود: روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب آماده دریافت انتظارات، پیشنهادات و انتقادات مردم شهر زیراب درباره عملکرد 2.5 سال اخیر شورای اسلامی و شهرداری زیراب است.

رئیس شورای اسلامی زیراب به حادثه سیل 29 تیر‌ ماه سال گذشته اشاره کرد و از نبود پوشش خدماتی مناسب آن خبر داد و خاطر‌نشان کرد: فعالیت‌های مناسبی را در دوران این دوره شورا با وجود مشکلات اقتصادی کشور اجرایی کردیم.

علی‌نژاد با اشاره به اینکه بدون مشارکت شهروندان قادر به آسفالت یک کوچه هم نبودیم، خواستار تقویت مشارکت مردم در طرح‌های عمرانی شهر شد و با بیان اینکه جلسه با 19 شورا‌یاری‌های شهر زیراب هر سه ماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: از تلاش‌های امام جمعه، فرماندار و بخشدار زیراب تشکر می‌کنم.

عضو شورای اسلامی شهر زیراب از تعامل مناسب ادارات و نهادهای آب و فاضلاب، برق، گاز و مخابرات با شهرداری و شورای اسلامی زیراب خبر داد و گفت: 90 درصد مردم شهر زیراب سند مالکیت ندارند و بیشتر مردم اسناد دست‌نوشته دارند که مشکلاتی را برای روند قانونی مربوط به شهرداری ایجاد کرد.