سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

امسال بیش از سال‌های گذشته نیازمند تفکر فاطمی هستیم - نمایش محتوای خبر

 

 

امسال بیش از سال‌های گذشته نیازمند تفکر فاطمی هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت الاسلام ستار علیزاده شب گذشته در سوگواره یاس نبوی در آستانه امامزاده عباس (ع) ساری با بیان اینکه ولایت در فرهنگ ما از جایگاه بالایی برخوردار است، افزود: نیاز روز جامعه اسلامی مسئله ولایت و امامت است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران اظهار داشت: اگر ولایت در کشور اسلامی آسیب ببیند در واقع تمام جامعه دچار زیان می‌شود.

علیزاده با تاکید بر اینکه نباید مسئله ولایت در جامعه اسلامی آسیب ببیند، افزود: همه مردم باید تلاش کنند تا مسئله ولایت در جامعه حتی دچار خدشه‌ای کوچک نشود.

وی اولین شهید راه ولایت و امامت را حضرت فاطمه (س) دانست و بیان داشت: هرکسی که می‌خواهد زندگی هدفمند داشته باشد باید به قرآن و سیره اهل بیت (ع) مراجعه کند.

علیزاده با تاکید بر اینکه انسان باید قرآن را در تمام مراحل زندگی خود پایه‌ریزی کند، افزود: در واقع قرآن برای پیشرفت، ترقی و هدایت بشر آمده است.

وی تصریح کرد: هر چیزی که احتیاج و نیاز بشریت است، در قرآن کریم آمده و تمامی بشر می‌توانند از آن استفاده و بهره‌گیری کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه انقلاب ما به برکت ولایت و امامت پایه‌گذاری شده است، افزود: تمامی پیشرفت‌ها و ترقی کامل بشر از جایگاه ولایت و امامت سرچشمه می‌گیرد.

علیزاده با بیان اینکه آرامش، عزت و شرف امروز ایران اسلامی مدیون ولایت و امامت است، گفت: مردم و مسئولان باید ارزش ولایت و امامت را در جامعه به خوبی تبیین کنند.

وی با اشاره به اینکه جامعه نیازمند تفکر فاطمی است، افزود: آغاز سال 93 با ایام فاطمیه عجین شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران اذعان داشت: امسال بیش از سال‌های گذشته نیازمند به فرهنگ و تفکر فاطمی در جامعه هستیم.

وی بصیرت، اطاعت و ثابت قدم بودن را لازمه‌ی ولایتمداری دانست و بیان کرد: شاخصه اصلی ولایتمداری بصیرت است.