سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت در منطقه هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت در منطقه هستند

امام جمعه شهرستان نور گفت: دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت و بمباران مواضع سوریه هستند.

آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت در منطقه هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از نور، حجت‌الاسلام سید مهدی امیری‌ارجمند در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی الغدیر این شهرستان با توصیه به تقوی الهی، اظهار کرد: تقوی تنها نماز و روزه نیست، بلکه رعایت همه مسایل شرعی از جمله احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکر تقوی انسان را کامل می‌کند.

وی افزود: اسلام توصیه کرد که مردان عفت داشته باشند تا زنان شما هم عفیف باشند، این ملازمه دارد که عفت زنان منوط است به عفیف بودن مردان و وابستگی نزدیک دارد.

امام جمعه شهرستان نور خاطرنشان کرد: مرد اگر غیرت داشته باشد، زنان با عفت می‌شوند، مردان با غیرت و با عفت می‌توانند زنان و دختران با غیرت و با عفت داشته و تحویل جامعه دهند.

این مسؤول به هفته تربیت‌بدنی اشاره کرد و ادامه داد: اگر قرار است آسیب‌ها را کاهش دهیم باید اماکن ورزشی را افزایش و همگان را به امر ورزش ترغیب کنیم و همچنین با توسعه ورزش همگانی و صبحگاهی و ... به سلامت جامعه هم کمک کنیم.

امیری‌ارجمند از خیران ورزش دوست هم خواست تا در این راه به ورزش کمک کنند.

وی تصریح کرد: ما باید در جامعه امید ایجاد و تقویت کنیم، نباید همه امور سیاسی کاری شود بلکه حقیقت را بیان کنیم.

امام جمعه شهرستان نور به اختلافات بین المللی در شورای امنیت اشاره کرد و افزود: دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا و عربستان در پی سرکوب مقاومت و بمب باران مواضع سوریه هستند و جنگ وتو راه‌اندازی کردند تا مانع پیشرفت نیروهای مقاومت شوند و در یمن هم کشتار خونین به راه انداختن و سلاح خود را می‌فروشند.

این مسؤول تصریح کرد: اگر جبهه مقاومت صبر و ایستادگی کند و درسی که از عاشورا گرفتند را پیاده کنند آل‌سعود و نوکران اسرائیل و آمریکا را نابود می‌کنند و توفیقات فراوان حاصل می‌شود.

امیری‌ارجمند با تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع)، گفت: از خداوند مسئلت داریم مسلمانان ظاهری که علیه اسلام و شیعه فعالیت می‌کنند را خداوند از بین ببرد و شاهد اقتدار اسلام و شیعه در جهان باشیم.