سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

آمریکا هیچ‌گاه با تروریسم نبرد عمیقی نخواهد داشت - نمایش محتوای خبر

 

 

آمریکا هیچ‌گاه با تروریسم نبرد عمیقی نخواهد داشت

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به دو‌پهلو بودن شعار مبارزه غرب با تروریسم، گفت: آمریکا هیچ‌گاه با تروریسم نبرد عمیقی نخواهد داشت.

آمریکا هیچ‌گاه با تروریسم نبرد عمیقی نخواهد داشت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به آموزه‌های حسینی (ع)، گفت: امام حسین (ع) سر‌مشق مجاهدان عالم است و آموزه‌های حسینی باید در زندگی جمعی و فردی ما وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه حرکت امام حسین (ع) و اهل‌بیت از مدینه تا کربلا و حضور اهل‌بیت (ع) در اسارت و بازگشت به مدینه در مقطع زمانی کوتاهی انجام شد، افزود: تاریخ اهل‌بیت از بعثت رسول‌خدا تا غیبت امام عصر 270 سال طول کشید و واقعه عاشورا در تاریخ برجستگی دارد.

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه شیفتگی امام حسین به رضایت الهی از الگو‌های ما است، خاطر‌نشان کرد: امام حسین (ع) در آخرین لحظات عمر شریف خود، رضایت الهی را رضایت خود اعلام کردند که درس بزرگی برای پیروان آن حضرت است.

رضایی به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره فرهنگ اشاره و اظهار کرد: مقام معظم رهبری تربیت فرد انقلابی معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و دارای بصیرت را متخلق به اخلاق اسلامی توصیف کردند.

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه حادثه فرانسه در مسیر اسلام‌ستیزی انجام شده است و فرانسه کمک‌های زیادی به تروریست‌های سوریه انجام داده است، گفت: به ملت فرانسه تسلیت می‌گویم و ابعاد امروزی جنگ با جنگ‌های گذشته تفاوت کرده است و فروش سلاح و تخریب زیر‌ساخت کشور‌ها و قرارداد باز‌سازی آن کشور‌ها از اهداف جنگ‌های امروز است و شعار مبارزه با تروریسم غرب دو‌پهلو است.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ‌گاه با تروریسم نبرد عمیقی نخواهد داشت، گفت: استراتژی پرورش و حمایت از تروریسم و نا‌امنی سایر کشور‌ها برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.

* اشتغال‌زایی در اولویت فعالیت‌های فرماندار جدید

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه که با حضور فرماندار جدید، بخشدار و فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه برگزار شد با اشاره به موضوع معاد، گفت: یاد مرگ هشدار به غافل آن و یاد‌آوری برای همه اقشار است و رهایی از یاد غیر خدا موجب رستگاری می‌شود.

حجت‌الاسلام احمد قربانی با بیان اینکه نماز اول وقت به تعبیر آیت‌الله قاضی طباطبایی موجب امداد الهی در همین دنیا و جهان آخرت می‌شود به هفته کتاب و کتاب‌خوانی اشاره کرد و افزود: افزایش آگاهی با مطالعه به دست می‌آید و آشنایی با حداقل احکام دین مورد انتظار است.

وی با اشاره به اینکه هفته بسیج یادگار امام راحل است و خدمات بسیج همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس خدمات مختلف به کشور کرد.

قربانی با اشاره به حمله تروریستی فرانسه و محکوم کردن کشتن انسان‌های بی‌دفاع، اظهار کرد: منافقین پس از ترور‌های مختلف در کشور ما توسط فرانسوی‌ها پناه داده شدند و بلای تروریست‌ها توسط دولت‌مردان بر سر مردم کشور‌های اروپایی فرود آمده است.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به تودیع و معارفه فرماندار جدید سوادکوه از تلاش فرماندار سابق در کاهش اختلافات بین شهر‌های زیراب و پل‌سفید تقدیر کرد و گفت: مدیریت بیکاری و اشتغال‌زایی باید در اولویت فعالیت‌های فرماندار جدید قرار گیرد و دولت مقتدر می‌تواند کار کند و ما در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت باید پشتیبان دولت باشیم.