جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

آمریکا‎یی‎ها باید نفوذ در ایران را به‌گور ببرند - نمایش محتوای خبر

 

 

آمریکا‎یی‎ها باید نفوذ در ایران را به‌گور ببرند

امام جمعه بهشهر، گفت: آمریکایی‌ها باید اندیشه نفوذ در ایران اسلامی در هر بعدی را با خود به‌گور ببرند.

آمریکا‎یی‎ها باید نفوذ در ایران را به‌گور ببرند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های این ‎هفته نماز جمعه بهشهر با اشاره به تحولات منطقه، اظهار کرد: ایدئولوژی ما این است که خرمشهر را خدا آزاد کرد و تقوای الهی در این مکتب به ما می‌گوید که اگر می‌خواهیم به سرنوشت کشورهایی چون یمن، سوریه، عراق و مصر گرفتار فتنه دشمنان اسلام نشویم، باید مطیع فرامین امام خامنه‌ای باشیم.

وی با هشدار به کسانی که از شورای رهبری سخن می‌گویند، بیان کرد: ثمره مبارزات انقلابیون در زمان شاه، پیروزی انقلاب اسلامی بود و ثمره انقلاب اسلامی نظام مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه است و هر فرد یا جریانی که در برابر اراده خدا بایستد با مشت محکم ملت مسلمان ایران اسلامی مواجه می‌شود.

امام جمعه بهشهر حضور در انتخابات را از دیگر مسائل روشن تقوا خواند و گفت: برخی‌ها در حالی‌ که ولایت امام خمینی (ره) را به چشم خود دیده بودند، اکنون مشخص نیست که در مغز آنها چه چیزی می‌گذرد که از شورایی شدن رهبری سخن می‌گویند، همه ما وظیفه داریم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری افرادی امین به آرمان‌های اسلام، انقلاب و ولایت‌فقیه را انتخاب کنیم.

جباری از زحمات سپاه پاسداران در برقراری امنیت تشکر و قدردانی کرد و گفت: دستان پرقدرت و غیبی سربازان اسلام در سپاه پاسداران مانع از ورود سربازان شیطان به آب‌های نیلگون خلیج‌فارس شد و آمریکایی‌ها باید اندیشه نفوذ به ایران اسلامی در هر بعدی را با خود به‌گور ببرند.

خطیب جمعه بهشهر با توصیه همگان به تقوای الهی، اظهار کرد: حقیقت تقوا این است که دستورات نبی مکرم اسلام را به‌خوبی فرا گرفته، خوب اجرا کنیم و درست بیاندیشیم و اگر می‌خواهیم ملتی باتقوا و امتی وفادار باشیم، باید ببینیم که منش و روش رهبری در کجای زندگی ما به ایفای نقش می‌پردازد، چرا که ولایت‌فقیه همان ولایت رسول مکرم اسلام است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی وجود رهبر معظم انقلاب را نعمتی برای دنیای اسلام و بشریت عنوان کرد و افزود: اگر جامعه دینی توجه به اوامر رهبری نداشته باشد و دستورات ایشان را به‌عنوان حجت شرعی رعایت نکند بدون شک دچار هرج و مرج و ناامنی می‎شود.

وی با تبیین معارف الهی، خاطرنشان کرد: امروز دین اسلام به مهم‌ترین موضوع جهان تبدیل شده است و دین مبین اسلام می‌تواند بزرگ‌ترین نقش را در همه ابعاد زندگی بشریت ایفا کند و ما را به سمت سعادت و خوشبختی سوق دهد، چرا که اسلام مکتبی جامع و کامل است که سعادت دنیا و آخرت ما را تضمین می‌کند.

جباری ادامه داد: امیرالمومنین (ع) بزرگ‌ترین وظیفه همه مردم برای ورود به اسلام را شناخت و تفکر یاد کرده است و بدون شناخت و معرفت نمی‌شود این دین کامل الهی را در زندگی پیاده کنیم.

خطیب جمعه بهشهر بیان کرد: حکایت دیروز و امروز اسلام این است که عده‌ای نمی‌خواهند این دین الهی و مکتب جهانی انسان‌ساز جایی در زندگَی مردم پیدا کند و تلاش می‌کنند که اسلام و نظام اسلامی را تسلیم کرده و رهبری جامعه اسلامی را تضعیف کنند.

وی با اشاره به آیه 20 سوره مبارکه بقره، افزود: مهم‌ترین پیام این آیه حفظ نظام اسلامی و شکرگزار بودن نعمت این نظام و ولایت مطلقه فقیه است و معرفت به این موهبت الهی ما را در دنیا و آخرت سربلند می‌کند.

جباری در پایان گفت: اگر دشمن‌شناس باشیم متوجه می‎شویم که پیام دیگر این آیه استکبارستیزی و تسلیم نشدن در برابر خواسته‌های پوچ و بی‌ارزش دشمنان خدا و دین خدا است و تقوای الهی ما را در برابر همه این وسوسه‌ها پیروز می‎کند.