جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

امروز دشمنان با ماهواره‌ به جنگ فرهنگی علیه ملت ایران برخاسته‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

امروز دشمنان با ماهواره‌ به جنگ فرهنگی علیه ملت ایران برخاسته‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از میاندورود، حجت‌الاسلام یدالله غلامی صبح امروز در دوازدهمین یادواره شهدای روستای عزت‌الدین بخش گهرباران شهرستان میاندورود با بیان اینکه معرفت و شناخت ما در مقابل شهید و شهادت کامل نیست، گفت: خون شهدا آبروی یک ملت و کشور است.

وی اظهار کرد: شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران با الگو قراردادن راه امام حسین (ع) به ندای امام خمینی (ره) لبیک گفتند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه ما در قبال راه شهدا مسئولیت سنگینی بر عهده داریم، ادامه داد: ما باید پیام‌رسان راه شهدا به جوانان و نسل امروز جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه شهدا به یک نسل جامعه اختصاص ندارند، گفت: شهدا برای تمامی جوامع اسلامی هستند.

این مسئول با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ثمره ایثار و فداکاری مجاهدان در راه خداست، تصریح کرد: این نظام امانت ما مردم است و باید آن را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانیم.

غلامی با اظهار اینکه دشمنان دیگر نمی‌توانند با توپ و تانک به ایران حمله کنند، افزود: امروز دشمنان ما سربازان خود را بر پشت بام خانه‌های مردم گذاشته و با ماهواره‌ها به جنگ فرهنگی با ملت ایران آمده‌اند.

وی تصریح کرد: ایران از نظر نظامی بسیار پیشرفت کرده است و حتی هواپیماهای بدون سرنشین ما می‌توانند از مناطق اروپایی عکس‌برداری کنند و به کشور برگردند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد: ایمان و تقوا بهترین راه برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.