جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

امدادرسانی هلال‌احمر مازندران به 41 سانحه جاده‌ای - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی هلال‌احمر مازندران به 41 سانحه جاده‌ای

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از ارائه خدمات امدادی این جمعیت به 41 سانحه جاده‌ای در یک هفته گذشته خبر داد.

امدادرسانی هلال‌احمر مازندران به 41 سانحه جاده‌ای

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، مجتبی اکبری گفت: تیم‌های امداد و نجات بین‌شهری استان مستقر در پایگاه‌های محورهای مواصلاتی نیز موفق شدند به 41 سانحه جاده‌ای پوشش امدادی لازم را ارائه کنند.

وی تصریح کرد: اجرای 20 عملیات امداد شهری، سه عملیات امداد کوهستان، دو فقره عملیات امدادی صنعتی و کارگاهی و 48 فقره عملیات امدادی حوادث مختلف و ارائه خدمات مورد نیاز به 83 نفر از مراجعان به پایگاه‌ها و پست‌های امدادی از دیگر اقدامات هلال احمر استان در هفته گذشته بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران افزود: انتقال 74 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات امدادی سرپایی یک‌هزار و 72 نفر مصدومان حوادث مختلف از جمله خدمات جمعیت هلال احمر در یک هفته گذشته بوده است.

این مسؤول ادامه داد: در این عملیات‌ها یک‌هزار و 199 نفر نجاتگر و امدادگر در قالب 416 تیم امدادی با به‌کارگیری 88 دستگاه روز آمبولانس و خودروی امدادی و پشتیبانی مشارکت داشتند.

اکبری افزود: روز گذشته، نجاتگران و ناجیان غریق مستقر در سواحل مازندران موفق شدند 27 نفر را از خطر غرق شدن نجات دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران گفت: 825 نفر از نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر و ناجیان غریق با به‌کارگیری 9 دستگاه آمبولانس، 44 دستگاه موتورسیکلت، پنج فروند قایق نجات، 11 فروند جت اسکی در عملیات‌های روز گذشته در ساحل مازندران مشارکت داشتند.