سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

امدادرسانی به 882 خانوار آسیب‌دیده از برف در مازندران/ تلاش برای پیدا کردن اجساد مفقودان حادثه مینی‌بوس - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی به 882 خانوار آسیب‌دیده از برف در مازندران/ تلاش برای پیدا کردن اجساد مفقودان حادثه مینی‌بوس

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از امدادرسانی به 882 خانوار آسیب‌دیده از برف و کولاک در استان خبر داد.

امدادرسانی به 882 خانوار آسیب‌دیده از برف در مازندران/ تلاش برای پیدا کردن اجساد مفقودان حادثه مینی‌بوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر مازندران، مهدی ولی‌پور گفت: برف و کولاک در مناطقی از شهرستان‌های آمل، بابل، بهشهر، سوادکوه، چالوس، نوشهر و ساری منجر به خسارت‌هایی شد که تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر بلافاصله با تجهیزات کامل به مناطق آسیب‌دیده اعزام شدند.

وی بیان داشت: امدادرسانی به 882 خانوار و رهاسازی 879 دستگاه خودروی زمین‌گیر شده در برف و کولاک، ارائه خدمات اسکان اضطراری به 107 نفر و همچنین توزیع بسته غذایی از جمله اقدامات انجام شده است.

ولی‌پور گفت: در این عملیات 19 تیم امدادی با به‌کارگیری یک دستگاه آمبولانس و 20 دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی و پشتیبانی مشارکت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران از پیدا شدن سومین جسد از سرنشینان مینی‌بوس حامل زائران اربعین در محور هراز خبر داد.

وی با اشاره به ادامه جستجو و افزایش نیروهای عملیاتی برای یافتن جسد دو نفر از سرنشینان مفقود شده مینی‌بوس حامل زائرین اربعین در محور هراز افزود: علی‌رغم وضعیت نامناسب جوی 12 تیم مجهز عملیاتی به همراه سگ‌های تجسس از سوی جمعیت هلال‌احمر استان به منطقه حادثه اعزام شدند و عملیات جستجو با مشارکت آتش‌نشانی و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط در حال انجام است.

ولی‌پور گفت: با پیدا شدن جسد یکی دیگر از مفقودان سرنشین مینی‌بوس شمار اجساد مفقودی به دو نفر رسید.