سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

امتداد حضور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

امتداد حضور

تهیه کننده : احمد باکر

تدوین : احسان فقیهیان

امتداد حضور عنوان ویژه برنامه ای است به مناسبت هفته بسیج به تهیه کنندگی احمد باکر به مدت 50 دقیقه به صورت ضبطی از سیمای مازندران پخش می شود.

 برنامه امتداد حضور به مناسبت هفته ی دفاع مقدس ، در 7 برنامه ، تلاش می کند ، حماسه بی بدیل فرزندان ملت غیور ایران اسلامی را که با بصیرت الهی و شعور سیاسی و پیروی از ولایت فقیه در مقابل دست نشانده استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی ایستادگی کردند و پیروزی های بزرگ و عزتمندانه را رقم زدند را تشریح و برای عام مردم  بخصوص  نسل جوان واکاوی نماید.

اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد ، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید والا هر لحظه باید  منتظر حادثه ماند ، بسیج باید مثل گذشته و با قدرت و اطمینان خاطر به کار خود ادامه دهد
ای کسانی که ایمان آورده اید ، آمادگی خود را حفظ کنید و در دسته های متعدد یا به صورت دسته ی واحد به سوی دشمن حرکت کنید . سوره نساء آیه 71
5 آذر روز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) می باشد.
امتداد حضور برنامه ای با زمان 50 دقیقه و در 7 قسمت   برای بزرگداشت این هفته مقدس در نظر گرفته شده است .
با توجه به وضعیت کنونی منطقه خاور میانه و شناخت هر چه بیشتر آحاد جامعه با عوامل ناامنی در منطقه و توطئه هایی که در منطقه بوجود می آید واسیب شناسی عوامل و جریاناتی  که انقلاب مارا تهدید می کنند شناخت گروه های انحرافی و ملحد همچون داعش که به جهت تخریب شریعت ومذهب اسلام دست به تحرکات ضد انسانی می زند تا چهره ای زشت و عصیانگر از دین اسلام را به جهانیان نشان دهندو... به این منظور ترویج تفکر بسیجی و پیروی از فرمایشات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در جهت روشن شدن و آگاهی یافتن آحاد جامعه از  وضعیت کنونی منطقه لازم و ضروری  به نظر می رسد.
بدین منظور در برنامه تفکرپایدار  سعی بر آن است تا با دعوت از کارشناسان و اساتید مجرب در جهت تنویر افکار عمومی اقدام گردد.

دوران طلایی هفته ی دفاع مقدس چنان تاثیر شگرفی در جامعه ی ایران اسلامی داشته که رهبر معظم انقلاب اسلامی ، مدیریت آن زمان، مدیریت جهادی را ، عنوان یکی از سال های اخیر که کلید واژه اقتصاد ترجیح بند آن بوده ، انتخاب فرمودند.
مدیریتی که در آن با وجود تحریم های فلج کننده ، حمایت رسمی و علنی همه جانبه کشور ها و قدرتهای دنیا از دیوانه ای به نام صدام که تیغ تیز خشونت و کشتار را به سمت مردم بی دفاع و تازه رها شده از چنگ نظام ستم شاهی کشیده بود ، توانست این مرز و بوم اسلامی را از گزند کینه جویان حفظ نماید. آن مدیریت امروز بلا شک می تواند کشور را از مشکلات  متعدد برهاند. فلذا تبین و تشریح دوران دفاع مقدس ، بیان و یادآوری آن دوران ارزش ها و حماسه ها می تواند جهت الگو سازی و انتقال تجربیات دست آوردها به نسل های قبلی و بعدی مثمر ثمر باشد.

این برنامه با آیتم های ذیل تقدیم به بینندگان می شود:
مجری و مهمان- مازندران در جنگ - سرود های حماسی و ... .

سال تولید: 1399