جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

امانتداری از ویژگی برجسته خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

امانتداری از ویژگی برجسته خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی است

به گزارش ایرنا،ˈمحمدعلی قمیˈ شنبه شب در آیین تجلیل ازخبرنگاران این شهرستان، سرعت، صحت و دقت را سه رکن بسیار مهم و اساسی در عرصه خبر دانست و افزود: با اطلاع رسانی درست و بموقع می توان برای توسعه و رفع مشکلات فراروی منطقه گام های اساسی برداشت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اهل قلم و اندیشه بویژه شهیدˈمحمود صارمیˈاظهار داشت: این شهید وارسته و والامقام در اجرای رسالت خبرنگاری و افشای چهره کریه گروهک متحجر طالبان تا پای جان ایستاد و در نهایت با دستان ناپاک این گروهک دست نشانده ایادی استکبار غرب به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: شهید صارمی در حقیقت خبرنگاری بود که توانست ماهیت پلید طالبان را در افغانستان افشا کند و پیام آزادی و آزادی خواهی را به تمام دنیا انتقال دهد.

فرماندار نوشهر از حضور همه جانبه خبرنگاران به واسطه پوشش مطلوب رویدادهای خبری این شهرستان قدردانی کرد.

قمی با اشاره به تحقق حماسه سیاسی، بر لزوم همکاری همه جانبه فعالان عرصه اطلاع رسانی برای عملیاتی شدن حماسه اقتصادی در جامعه تاکید کرد.

وی رمز توسعه، پویایی و بالندگی یک جامعه را در سایه برقراری امنیت پایداردانست و گفت: خبرنگاران می توانند زمینه امید، نشاط و احساس امنیت را در جامعه فراهم کنند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر نیز ، نقد منصفانه ، اطلاع رسانی بموقع، شفاف سازی و طرح تبادل آرا در جامعه را جزو وظایف مهم مطبوعات در جامعه برشمرد.

حجت الاسلامˈ حسن توپاحیدریˈ با گرامیداشت یاد و خاطره شهید ˈمحمود صارمی ˈ و روز خبرنگار خواستار بکارگیری نیروهای رابط میان مسوولان و خانه مطبوعات به منظور بررسی مشکلات فراروی خبرنگاران شد.

وی از همکاری مسوولان نهادهای ذیربط برای برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران در شهرستان قدردانی کرد.

دستکم 60 خبرنگار در شهرستان های نوشهر وچالوس فعالیت دارند.