جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

امام خمینی به اسلام عزت و به ملت ما غرور و خودباوری بخشید - نمایش محتوای خبر

 

 

امام خمینی به اسلام عزت و به ملت ما غرور و خودباوری بخشید

آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ و ˈ ربیع فلاح ˈ در این پیام مشترک که روز سه شنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت ، نوشتند : سالروز رحلت جانسوز مصلح کبیر قرن و طلایه دار اسلام ناب محمدی (ص) ، حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) بار دیگر فرا رسید و داغ فراق امام خوبی ها، برای ملت ایران و فرزندان خمینی کبیر تازه شد.

آنان اضافه کردند : (امام خمینی ) بزرگ مردی وارسته (بود) که پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، به اسلام عزت و به ملت عزیز کشورمان غرور و خودباوری بخشید، مظهر و رمز اتحاد مردم ایران اسلامی، قبله آمال مسلمین جهان وچشمه ای زلال برای جان های تشنه بود.

مسوولان ارشد مازندران نوشتند : امام خمینی از چنان شایستگی و ظرفیتی برخوردار بود که انقلاب اسلامی به همراه تفکر و نگرش ممتاز و منحصر به فرد ایشان ، در میان دنیای اسلام و در کل جهان انتشار یافت.

آنان افزودند : با رحلت امام مهربانی ها، انقلاب اسلامی که بی نام و نشان امام خمینی (قدس سره الشریف) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست، برای رسیدن به آرمان های مقدس خویش ، راهش را با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) با صلابت و اقتدار ادامه داد به گونه ای که رهنمود های داهیانه معظم له همواره روشنگر مسیر تعالی ایران اسلامی و چراغی برای رسیدن به سعادت و پویش طریق کمال گشت.

آیت الله طبرسی و فلاح تاکید کردند : راه و یاد امام جاودانه است و یقینا مازندرانی های انقلابی همواره میراث بزرگ خمینی کبیر و همه ارزش ها و اصول آن را تا رسیدن به اهداف بلند انقلاب اسلامی حفظ خواهند نمود و به عهد خود با روح بلند ایشان پایبند خواهند ماند.

آنان ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن بیست و پنجمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم شریف و ولایت مدار استان مازندران ، نوشتند : رجاء واثق داریم عاشقان خمینی کبیر در سرزمین علویان اعم از پیر وجوان ، زن ومرد با حضوری شکوهمند و تاریخی در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال آن امام راحل ، بار دیگر وحدت کلمه، یکپارچگی وانسجام خود را در حفظ آرمان ها و ارزش های ماندگار خمینی عزیز به جهانیان نشان خواهند داد.