جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

امام جمعه نکا : آمریکا و صهیونیسم دشمن درجه یک انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه نکا : آمریکا و صهیونیسم دشمن درجه یک انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈ محمد باقر محمدی لایینیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته نکا افزود: مساله هسته‏ای بهانه‏ای برای فشار بر ملت ایران و نظام اسلامی است اما ملت ما در برابر این مسائل کوتاه نمی آید و با تبعیت از رهبری بر خواسته های خود استوار است.

وی با بیان اینکه ملت ما در برابر دشمنان و هیاهوی تو خالی اش وحدت کلمه و وحدت رویه دارد ، گفت : ما از فریادهای دشمن نمی هراسیم و با اتحاد و برادری در برابر ظلم و جور ایتساده ایم.

امام جمعه نکا همچنین به گردهمایی بین المجالس در تهران اشاره کرد و یادآور شد: آنچه مهم است اینکه باید موضوعات مطروحه در این جلسات، اجرایی شود و در خصوص وحدت مسلمانان قدم های جدی برداشته شود.

محمدی لایینی همچنین با اشاره به حضور مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان ، یادآور شد: رهبری از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کردند و گلایه کردند از کسانی که تلاش می کنند چهره ی آمریکا را بزک کنند و او را دوست مردم ایران نشان دهند.

وی گفت: آمریکا با این برنامه های بی اساس خود برای همیشه دشمن ما است و ملت ما ذره ای از خواسته های خود در قبال انرژی هسته ای و حق و حقوق ملت ایران عقب نشینی نمی کنند.