سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه نکا: اطاعت از امام و رهبری مهمترین عامل حفظ و بقای انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه نکا: اطاعت از امام و رهبری مهمترین عامل حفظ و بقای انقلاب است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمد باقر محمدی لایینیˈ روز جمعه در خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: انقلاب و دستاوردهای مهم آن از مهمترین امانت های امام راحل است که باید از آن محافظت کنیم .

وی اظهار کرد: مهمترین میثاق با امام راحل و آرمان های بلند ایشان، حفاظت از انقلاب و حضور حماسی در صحنه های مختلف این انقلاب و انتخابات پیش رو است.

امام جمعه نکا با بیان اینکه ، پس از گذشت سه دهه از شکل گیری انقلاب اسلامی ندای امام راحل امروز برای همه جهانیان ندای آزادی و استقلال است خاطر نشان کرد: باید در همه زمینه ها قدردان نعمت ولایت در جامعه اسلامی باشیم.

حجت الاسلام محمدی لایینی ادامه داد: رحمت خداوند با ارتحال امام از این انقلاب و ملت سلب نشد بلکه رهبری که دارای فصاحت، بلاغت و رفتار و منشی همچون امام است به ما ارزانی شده است.

وی گفت: انتخابات 24 خرداد ماه، شرایط حساسی را برای ما رقم زده است که باید با حضور حداکثری و انتخاب اصلح، در راستای فرامین امام و رهبری و خون شهدا حرکت کنیم.

امام جمعه نکا با سفارش به تقوا و دینداری افزود: رحمت خداوند بسیار وسیع است و همه موجودات را در بر گرفته است و این رحمت خداوند، شامل متقین می شود و شامل کسانی که زکات خود رابپردازند و نیز کسانی که به آیات و نشانه های خدا ایمان دارند.