جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

امام جمعه نوشهر : نظارت مناسب ، اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را تضمین می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه نوشهر : نظارت مناسب ، اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را تضمین می کند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمود مشایخˈ در خطبه های نماز جمعه نوشهر با اشاره به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، افزود: با تدوین مصوبات خوب و دقت در نظارت و اجرا علاوه برای کاهش هزینه ها، اصول مطرح در مصوبات نیز به خوبی محقق می شود.

وی اظهار داشت: در بسیاری از موارد نظارت های لازم به خوبی انجام نمی شود و باید برای پیشرفت کشور در همه حوزه های کاری، مادی و تربیتی نظارت با دقت بالا انجام پذیرد.

مشایخ با اشاره به تحرکات غربی ها در رابطه با مذاکرات هسته ای که بیانگر تزلزل آنهاست تصریح کرد: دیپلمات ها و وزارت امور خارجه ایران باید با هوشیاری بیشتر در موضع گیری ها خویش فرمایشات رهبری را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

وی ادامه داد: استکبار همواره در طول تاریخ نشان داده که پیمان شکن است و از حق و حقوق ملتها برای اهداف خویش به راحتی عبور می کنند.

وی خواستار اتحاد و همبستگی ملت و کشور در برابر موضع گیری های مختلف غربی ها در موضوع توافق ژنو شد که با هدف اختلاف افکنی و تفرقه در داخل کشور انجام می شود.

امام جمعه نوشهر در مورد بودجه ارائه شده از سوی دولت به مجلس و وضعیت موجود کشور گفت : باید درتصویب بودجه واقعیت ها،محرومیت ها و اولویت ها در استانها از سوی دولت و مجلس در نظر گرفته شود و براساس آن بودجه را تخصیص دهند.

وی تاکید کرد: باید همه اقشار مردم با هشیاری در مقابل تهاجمات فرهنگی استکبار بپاخیزند و از فرهنگ و دین خود به در مقابل ترفندهای گوناگون دنیای غرب محافظت کنند.