جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

امام جمعه نوشهر خواستار جبران هرچه سریعتر خسارت ناشی از برف اخیر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه نوشهر خواستار جبران هرچه سریعتر خسارت ناشی از برف اخیر شد

مسوولان باید هرچه سریعتر از هر منبعی که می توانند اعتبارات و امکانات لازم را برای بر طرف کردن مشکلات پیش آمده در این منطقه تامین کنند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام ˈمحمود مشایخˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته نوشهر افزود: بارش سنگین برف در شمال به گروه های مختلف مردم آسیب رساند ولی علیرغم کمبودهای اعتباری ، نباید نسبت به رفع هرچه سریعتر مشکلات کم توجهی شود.

وی اظهار داشت: لازم است ضعف های زیرساختی برطرف شود و تمهیدات لازم به گونه ای اجرا گردد که در موارد مشابه، خسارات به کمترین حد برسد.

مشایخ با اشاره به برگزاری شکوهمند راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: مردم ما بار دیگر با حضور گسترده در این راهپیمایی، حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی نشان دادند.

وی یادآور شد: اگر کسی اهل انصاف باشد می بیند که انقلاب اسلامی برای ما برکات زیادی داشت که حتی در زندگی مادی مردم به وضوح دیده می شود.

مشایخ افزود: افزایش امید به زندگی و بالا رفتن میانگین عمر مردان و زنان و افزایش آگاهی عمومی و فرهنگی مردم از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بوده است.

وی اظهار داشت: پیش از انقلاب در کشور 150 هزار دانشجو مشغول تحصیل بودند در حالی که هم اکنون دو هزار و 500 موسسه آموزش عالی با ظرفیت چهار میلیون دانشجو در کشور دایر است.

امام جمعه نوشهر گفت: با این که جمعیت ما نسبت به قبل از انقلاب دو برابر شده، امکانات رفاهی مردم چند برابر شده است.

مشایخ تاکید کرد: ساخت فیلم ها و سریال هایی که در جهان اسلام بینندگان زیادی را به خود جلب کرد و آموزش طلبه های علوم دینی از کشورهای مختلف از دستاوردهای مهم فرهنگی ما به شمار می رود.

وی گفت: نباید مغرور شویم زیرا کمبودها و ناهنجاری هایی در جامعه وجود دارد که باید بر طرف شود.

امام جمعه نوشهر اظهار داشت: بدحجابی، ریشه کن نشدن بیسوادی، اعتیاد، افزایش طلاق، پیر شدن جمعیت از مهم ترین مشکلات فعلی جامعه است.