سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه نوشهر :اولویت نخست دولت باید حل مشکلات اقتصادی باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه نوشهر :اولویت نخست دولت باید حل مشکلات اقتصادی باشد

این رویکرد نشان می دهد که مجلس و دولت و ملت بر ضرورت حل مشکلات اقتصادی هم نظرند و اولویت نخست دولت نیز باید همین باشد.به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام ˈمحمود مشایخˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته نوشهر افزود: کشور ما هم اکنون مشکلات و نیازهای فراوانی دارد که باید این نیازها اولویت بندی و به حل معضلاتِ مهم تر، زودتر پرداخته شود.

وی با اشاره به تقارن شروع کار دولت جدید با هفته دولت اظهار داشت: اداره کشور کار سختی است و حتی بهترین دولت ها بدون هماهنگی مردم نمی توانند کاری از پیش ببرند و از این رو لازم است تمام قوا و همچنین مردم، دولت را در راه رسیدن به اهداف خودیاری کنند.

مشایخ تصریح کرد: ما برای دولت جدید آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم با ایمان و دلسوزی و درایت بتواند مشکلات موجود را حل کند و در مبارزه با فساد قاطعیت داشته باشد.

امام جمعه نوشهر تاکید کرد: دشمنان از فضای حاکم بر مجلس در روزهای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی مایوس شدند.

امام جمعه نوشهر بیان داشت: خوشبختانه وزرای پیشنهادی در سخنان خود در مجلس از فتنه برائت جستند و گفتمان غالب آنان اصول گرایی بود.

وی با اشاره به رخدادهای کشور مصر از جمله آزادی حسنی مبارک، رییس جمهور سابق این کشور گفت: مردم مصر پس از حدود سه سال از آغاز انقلاب به سر جای اول برگشتند و آزاد شدن مبارک و به زندان رفتن سران اخوان المسلمین نشان می دهد آنچه در این کشور روی داد انتقال قدرت بود نه انقلاب.

مشایخ موضع دو پهلو و سودجویانه آمریکا را در قبال تحولات مصر محکوم کرد و ادامه داد: آنها فقط به دنبال منافع خودشان هستند و هیچ چیز دیگری برایشان مهم نیست.