رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

امام جمعه موقت ساری خواستار مدیریت اقتصاد کشور در دوران پساتحریم شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه موقت ساری خواستار مدیریت اقتصاد کشور در دوران پساتحریم شد

امام جمعه موقت ساری خواستار مدیریت اقتصاد کشور در دوران پساتحریم شد


امام جمعه موقت ساری با اشاره به موفقیت در مذاکرات هسته ای برای ملت ایران بر ضرروت مدیریت دولت و مجلس شورای اسلامی در دوران پساتحریم در اقتصاد کشور تاکید کرد.

امام جمعه موقت ساری خواستار مدیریت اقتصاد کشور در دوران پساتحریم شد

حجت الاسلام یوسف یوسف پور در خطبه های نمازجمعه این هفته ساری افزود : دولت و مجلس شورای اسلامی باید بخوبی و حساب شده دوران پساتحریم را مدیریت کنند تا این فرصت های پیش آمده هدر نرود.
وی اظهار داشت : این مدیریت بعد از پساتحریم باید بر مبنای اصول اقتصاد مقاومتی انجام گیرد تا موجب رونق اقتصاد داخلی شود.
وی اظهار امیدواری کرد با مدیریت مطلوب دوران پسا تحریم، مشکلات نظیر تورم ، بیکاری و کمبودهای فراروی جامعه ایران برطرف شود.
امام جمعه موقت ساری به سالروز تشکیل جهاددانشگاهی در سال 1359 اشاره و خاطرنشان کرد : علم و عمل جهادی بک قدرت برتر به حساب می آید و هر کشوری که دارای علم و عمل جهادی باشد به طور یقین قدرت تعیین کننده و برتر خواهد بود.
خطیب جمعه ساری روز هفدهم مرداد را به خبرنگاران تبریک گفت و یادآور شد : خبرنگاری وظیفه خطیر و مهم است و اگر این وظیفه بدرستی انجام گیرد فضا و افکار عمومی جامعه به سوی اهداف انقلاب تداوم می یابد.
وی تاکید کرد خبرنگاران باید در راستای آگاهی افکار عمومی جامعه تلاش کنند.
حجت الاسلام یوسف پور در بخش دیگر به تشییع 30 شهید غواص در این استان اشاره و گفت : ملت ایران مدیون شهدا هستند بنابراین باید به شهدا و ایثاگران و خانواده های آنان انجام وظیفه کنیم.