سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

امام جمعه موقت ساری بر لزوم پرداخت هرچه سریعتر خسارت سرمازدگی اخیر به باغداران مازندرانی تاکید کرد . - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت ساری بر لزوم پرداخت هرچه سریعتر خسارت سرمازدگی اخیر به باغداران مازندرانی تاکید کرد .

حجت الاسلام قاسمی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به مصوبه اخیر هیات دولت برای جبران خسارت سرمازدگی مرکبات در مازندران گفت :خرید مرکبات به کندی انجام می شود و مسوولان ملی و استانی برای حل این مشکل بیشتر همت کنند.

امام جمعه موقت ساری بر لزوم پرداخت هرچه سریعتر خسارت سرمازدگی اخیر به باغداران مازندرانی تاکید کرد .


حجت الاسلام قاسمی در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به مصوبه اخیر هیات دولت برای جبران خسارت سرمازدگی مرکبات در مازندران گفت :خرید مرکبات به کندی انجام می شود و مسوولان ملی و استانی برای حل این مشکل بیشتر همت کنند.
وی با بیان اینکه کشاورزان مازندرانی همواره در فصل برداشت مرکبات نگران نحوه فروش محصول خود هستند افزود :ادامه ی این روند نا امیدی کشاورزان استان و به موجب  آن تضعیف اقتصاد کشاورزی استان و کشور  را موجب می شود.
خطیب موقت جمعه ساری همچنین با اشاره به بد عهدی های اخیر امریکا  در اجرای درست برجام و تمدید دوباره تحریم های داماتو علیه ایران را نقض صریح این توافق نامه دانست و  گفت :خواسته مردم از دولت در مقابل این بد عهدی ها ،دادن پاسخی کوبنده و دندانشکن به آمریکا و متحدانش است تا آنان بدانند دوان زور آزمایی به سر آمده است.
حجت الاسلام قاسمی همچنین با تاکید بر هوشمندی مردم در فضای مجازی ، هدف از طرح برخی مسایل
در این فضا را تشویش افکار عمومی  ، تخریب سران قوا و از بین بردن اقتدار ملی دانست و گفت :برخورد اگاهانه با این مسایل مانع از ریختن آب در آسیاب دشمن می شود.