جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

امام جمعه ساری:کشورهای عربی هزینه تبلیغاتی علیه دین اسلام راتامین می کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه ساری:کشورهای عربی هزینه تبلیغاتی علیه دین اسلام راتامین می کنند

امام جمعه ساری:کشورهای عربی هزینه تبلیغاتی علیه دین اسلام راتامین می کنند


نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت : کشورهای عربی هزینه تبلیغاتی علیه دین اسلام و مسلمانان راتامین می کنند.

امام جمعه ساری:کشورهای عربی هزینه تبلیغاتی علیه دین اسلام راتامین می کنند

آیت الله نورالله طبرسی روز چهارشنبه در اجلاسیه ائمه جمعه مازندران در محل مسجد جامع شهر سورک شهرستان میاندرود افزود:آمریکا و اسراییل از محل درآمد نفت کشور عربستان و دیگر کشورهای عربی همچنان علیه مسلمانان تبلیغ می کنند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا نقشه جدیدی علیه فرهنگ اسلامی در سر دارد ، اظهار داشت: این نقشه جدا از داعش است که باید مراقب باشیم.

امام جمعه ساری خاطر نشان کرد: امروز جنگ رسانه ها و تبادل اطلاعات است و نقش رسانه ها در حفظ ، تداوم و ترویج انقلاب مهم و ضروری است.

وی تاکید کرد: برنامه های فرهنگی در صدا و سیما باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد چراکه تبلیغات فرهنگی علیه دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی از طریق رسانه های بیگانه به وفور وجود دارد.

اجلاسیه ائمه جمعه مازندران با هدف ترویج و تبیین سبک زندگی واقتصاد مقاومتی در تحقق شعار سال , امروز چهارشنبه در مسجد جامع شهر سورک شهرستان میاندرود آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا تشکیل صندوق باقیات و صالحیات با هدف کمک به نیازمندان , راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در این ارتباط , ترویج فرهنگ کاهش هزینه در پذیرایی های روزهای سوم و هفتم مردگان و مساله نصب سنگ های گران قیمت بر قبور از محورهای این اجلاسیه است.