جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

امام جمعه ساری:تحریم ها نمی تواند خللی در اعتقادات مردم به وجود آورد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه ساری:تحریم ها نمی تواند خللی در اعتقادات مردم به وجود آورد

آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ در خطبه های این هفته از نماز جمعه ساری همچنین گفت : علیرغم گذشت مدت ها از تحریم های گوناگونی که از سوی آمریکا و برخی دیگر کشورها علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال شده ، مردم همچنان با شرکت گسترده در مناسبت های مذهبی و سیاسی وفاداری و پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی ثابت می کنند.

وی با اشاره به اعتراف دشمنان مبنی بر ناکارآمد بودن تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی گفت: یکی از رسانه های مهم امریکایی در مقاله ای نوشته است، حال که آمریکا نتوانست بدین وسیله تغییر در سیاست های جمهوری اسلامی به وجود بیاورد، بهتر است در عملکرد خود تغییر ایجاد کند.

خطیب جمعه ساری با تاکید بر اینکه با اطاعت از فرامین رهبری در تمام موارد، از اشتباهات و لغزش ها مصون خواهیم بود، گفت: ولایت مداری مردم همواره موجب نگرانی دشمنان بوده است.

آیت الله طبرسی از ادعای برخی از جناح های سیاسی مبنی بر تشکیک در برگزاری آزاد انتخابات انتقاد کرد و با بیان اینکه انتخابات همواره در ایران اسلامی آزاد و مطابق اراده مردم بوده است، افزود: بیان مکرر اینگونه موارد بهانه ای برای دشنمان ایجاد می کند.

وی همچنین بر لزوم وحدت مسلمانان تاکید و خاطر نشان کرد: نبود این همبستگی موجب تولید و پخش انواع فیلم ها و مقالات موهن به ساحت قدسی پیامبر اکرم و امامان معصوم (ع) شده است.

امام جمعه ساری از 28صفر به عنوان غم انگیزترین و حزین ترین روز مسلمان یاد کرد و افزود: مردم مومن ایران اسلامی باوجود همه مشکلات و گرانی ها مراسم محرم و صفر را به بهترین وجه ممکن برگزار کردند که نشان دهنده علاقه قلبی و پیوستگی ذاتی آنها با اسلام عزیز و ولایت است .