رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

امام جمعه ساری بر تحقق شعار سال تاکید کرد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه ساری بر تحقق شعار سال تاکید کرد

امام جمعه ساری بر تحقق شعار سال تاکید کرد


نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری بر تحقق شعار سال 94 به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی تاکید کرد.

امام جمعه ساری بر تحقق شعار سال تاکید کرد

به گزارش ایرنا به نقل از بهزیستی استان مازندران آیت الله نوراله طبرسی روز شنبه در دیدار با مدیرکل و معاونین ستادی و جمعی از مسئولین بهزیستی استان ضمن تاکید بر منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق شعار سال 94 دولت و ملت ، همدلی و همزبانی و تبریک سال نو از تلاش ها و عملکرد بهزیستی استان در سال 93 تقدیرکرد.

وی اظهار داشت : کار در بهزیستی یک کار ارزشمند ، الهی و مقدس است و خدمتی بالاتر از خدمت شما در سازمان بهزیستی نیست زیرا بندگانی که از این سازمان خدمت دریافت می کنند اولا از قشر مستضعف جامعه هستند و ثانیا از بندگان خوب خدا می باشند.

وی با بیان اینکه ایمان به خدا به عنوان محرک اصلی در وجود کارکنان بهزیستی موجبات خدمت در این مجموعه را فراهم آورده افزود: رسیدگی و خدمت به محرومان و معلولین وظیفه همگانی و از واجب ترین و اساسی ترین فعالیتها در تمامی دستگاه های اجرایی می باشد.

سعید آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران نیز در این دیدار توانمندسازی افراد جامعه به ویژه اقشار آسیب پذیر را امری ضروری دانست و گفت : مدیران و پرسنل بهزیستی مازندران با تقویت روحیه معنوی و اخلاقی پسندیده در راستای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به جامعه هدف تلاش می نمایند.