سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه ساری:استکبار ستیزی ماهیت و هویت نظام و انقلاب اسلامی ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه ساری:استکبار ستیزی ماهیت و هویت نظام و انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز استان، با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسوولان و کارگزاران نظام اسلامی، افزود: آنچه مسلم است این است که رهبری نظام بر تمامی مسایل اشراف دارند و موضوعات داخلی و بین المللی را رصد می کنند و مردم اطمینان داشته باشند که ارزش ها هرگز قربانی نخواهند شد.

وی در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به راهپیمایی همسران، مادران، خواهران شهدا و خواهران بسیجی شهرهای مختلف استان در حمایت از عفاف و حجاب اظهارداشت: بی حجابی پدیده ای غیر قابل قبول و زمینه ساز بسیاری از ناهنجاریی ها در جامعه خواهد بود.

وی بیان داشت: بنابراین این اقدام خواهران بسیجی و ایثارگر در راستای مقابله با پدیده منفی بی حجابی و در اعتراض به برنامه های ماهواره اقدامی قابل تقدیر و قابل تحسین است.

امام جمعه ساری ادامه داد: همه آحاد جامعه اسلامی وظیفه دینی و ملی دارند که با ضد ارزش ها مقابله کنند.

وی با تاکید بر همراهی مردم همیشه در صحنه و مسوولان نظام گفت: مردم باید یار و یاور مسوولان نظام بوده و در تمامی صحنه های انقلاب از اهداف و آرمان های انقلاب دفاع کنند.

وی با اشاره به ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) گفت: صلح بر حضرت امام حسن مجتبی (ع) تحمیل شد و آن حضرت بناچار صلح را پذیرفتند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری همچنین با تاکید بر محرومیت زدایی استان بیان داشت: مازندران به توسعه و عمرانی ویژه ای نیازمند است و مسوولان دولتی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید بیش از پیش به این امر مهم توجه کنند .

آیت الله طبرسی ادامه داد: اشتغال و توسعه مناطق روستایی باید در راس برنامه های عمرانی دولت و مسوولان محلی استانی باشد.