جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

امام جمعه ساری : اراده مردم ایران همواره موجب شکست دشمنان شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه ساری : اراده مردم ایران همواره موجب شکست دشمنان شده است

به گزارش ایرنا آیت الله ˈنورالله طبرسیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه ساری ، شرکت حماسی مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نماد پشتیبانی آنان از جمهوری اسلامی دانست و افزود: این حماسه در حالی صورت پذیرفت که دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در این رویداد سیاسی هزینه های هنگفتی را متحمل شدند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی به برکت رهبری خردمندانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب تنها کشور امن در منطقه است، گفت: مردم مومن و انقلابی به شکرانه امنیت و آسایش موجود، همواره حامی ولایت فقیه بوده و مشکلاتی از قبیل گرانی و تحریم نمی تواند در عشق و ارادت آنان خللی به وجود آورد.

خطیب جمعه ساری با اشاره به حوادث اخیر مصر، خاطر نشان کرد: برخوردار نبودن از نعمت بزرگی چون ولایت فقیه موجب شد تا مردم این کشور پس از رهایی از دیکتاتوری حسنی مبارک، گرفتار وضعیت کنونی شوند.

امام جمعه ساری از آمریکا، انگلیس و صهیونیسم به عنوان ˈمثلث شومˈ یاد کرد و گفت: آنان در مقابل مردم مسلمان و ستم دیده جهان ره به جایی نخواهند برد.

آیت الله طبرسی با اشاره به نزدیک بودن ماه مبارک رمضان، پرهیز از محرمات و انجام واجبات را از سفارشات اکید در این ماه دانست و یاد آور شد: برگزاری مراسم و برنامه های گوناگونی همچون مسابقات و نمایشگاه های قرآنی به شکوه ضیافت الله خواهد افزود.

وی با تاکید براینکه فرزندانمان باید اسلامی و ولایی تربیت شوند، افزود: شرکت آنان در تجمعات مسجدی و رویداد های مذهبی به ویژه در ماه مبارک رمضان، این امکان را برایمان فراهم خواهد کرد.