جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه جدید رامسر معارفه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه جدید رامسر معارفه شد

حجت‎الاسلام سید جعفر رضایی به‎عنوان امام جمعه جدید رامسر در جلسه شورای اداری این شهرستان معارفه شد.

امام جمعه جدید رامسر معارفه شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، جلسه شورای اداری رامسر امشب با محوریت تودیع و معارفه امام جمعه رامسر در آمفی تئاتر هتل رامسر با حضور مسؤولان و مردم برگزار شد.

* اگر ضعفی در هرجایی باشد حق نداریم تخریب‌گر باشیم

معاون امور استان‌های شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در این جلسه با اشاره به ارتحال امام خمینی(ره)، گفت: امام بزرگوار برای برافراشتن دین از هیچ کوششی دریغ نکرد تا توانست اسلام را احیا کند و در پرتو انقلاب اسلامی و دین کمک به مردم را وظیفه خود می‌دانست.

حجت‌الاسلام عبدالعلی ابراهیمی افزود: امامان جمعه باید امید را در دل همه مردم و انسان‌های محروم زنده کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه حرکت شتابنده انقلاب اسلامی توقف‌ناپذیر است، مسؤولان و مردم همدلی و همکاری داشته باشند و به وظایف دین خود عمل کنند که امروز شرایط دشواری حکم‌فرماست، نباید کاری کرد که مردم نسبت به اسلام و دین مردد و مأیوس شوند.

ابراهیمی تأکید کرد: اگر ضعفی در هرجایی باشد حق نداریم تخریب‌گر باشیم که این کار دشمنان اسلام است.

معاون امور استان‌های شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور بیان کرد: لباس روحانیت لباس خدمت به دین، مردم، اهل بیت(ع) و جامعه است و اگر قدمی برداشته شود، باعث افتخار روحانیت است.

* امامان جمعه پدر معنوی هر شهرستان هستند

فرماندار رامسر نیز با اشاره به سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، گفت: امام خمینی(ره) ابرمردی بود که با اندیشه‌های خود توانست تمامی تحلیل‌های صاحب‌نظران و سران استکبار را دچار تحولات بنیادین کند.

حسین شعبان‌سروری افزود: انقلاب ما با پشتیبانی ملت ایران شکل گرفت و به برکت رهنمودهای داهیانه رهبر انقلاب با سرعت هرچه بیشتر برای رسیدن به اهداف متعالی خود پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه امامان جمعه پدر معنوی هر شهرستان هستند، بیان کرد: نقش و جایگاه شهرستان با حمایت‌های امام جمعه توسعه می‌یابد و به اهداف مورد نظر می‌رسد و اگر این ارتباطات دچار مشکل شود همه شهرستان دچار مشکل می‌شود.

فرماندار رامسر اضافه کرد: با تلاش‌های امام جمعه سابق رامسر به موفقیت‌های بسیاری دست یافتیم و امیدواریم در سال‌های آینده نیز شاهد توسعه رامسر باشیم و گام به گام به جایگاه واقعی و جهانی خود برسانیم.

* هر کجا باشم مردم رامسر را فراموش نمی‎کنم

امام جمعه سابق رامسر که به‎عنوان امام جمعه جدید آمل معرفی شد، نیز بیان کرد: با همکاری و تلاش مردم ولایتمدار و انقلابی کارهای خوبی در رامسر در حوزه‌های مختلف انجام شد.

حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی از همه مردم و مسؤولان برای تلاش برای ارتقای رامسر تشکر کرد و گفت: هر کجا که باشم مردم رامسر را فراموش نمی‎کنم و همیشه سرباز ولایت و رهبری هستم.

* باید برای اعتلای دین و آسایش مردم گام برداشت

حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی، امام جمعه جدید رامسر نیز با بیان اینکه سخن باید بعد از عمل باشد، گفت: امیدوارم بتوانم با همکاری و همیاری مردم و مسؤولان رامسر برای اعتلای دین و آسایش مردم گام بردارم.

انتهای پیام/86039/ن40