سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

امام جمعه جدید بابلسر منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه جدید بابلسر منصوب شد

حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در حکمی از سوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، به مدت سه سال به عنوان امام جمعه بابلسر منصوب شد.

امام جمعه جدید بابلسر منصوب شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، در حکمی از سوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور به مدت سه سال به عنوان امام جمعه بابلسر منصوب شد.

حجت‌الاسلام محمد انتظاری مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید بابلسر با تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه نماز جمعه قرارگاه اخلاقی و فرهنگی محسوب می‌شود، گفت: از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌ها باید در ترویج فرهنگ نماز جمعه استفاده شود.

امام جمعه جدید بابلسر سنگر نماز جمعه را سنگر ولایت دانست و افزود: همه ما سربازان ولایت هستیم و سرباز ولایت باید مسؤولیت‌پذیر و نگاه او نگاه تکلیف‌مدارانه باشد.

حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور با بیان اینکه مسؤولیت در نظام جمهوری نماد خدمت‌گزاری است، مهم‌ترین وظیفه امام جمعه را حفظ وحدت و دوری از تفرقه دانست و ادامه داد: همه باید میراث‌دار شهدا باشیم نه میراث‌خوار آنها و به مردم صادقانه خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه از ظرفیت‌های شهرستان بابلسر به خوبی استفاده شود، گفت: با همراهی، وحدت و یکپارچگی در سایه ولایت و استفاده از تجربیات امام جمعه سابق بتوانیم شهرستان بابلسر را به شهرستانی برخوردار و ولایی تبدیل کنیم.

به گزارش فارس، در پایان در حکمی از سوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه حجت‌الاسلام قلی‌پور به مدت سه سال به عنوان امام جمعه بابلسر انتخاب شد.