جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

امام جمعه: بهشهر قابلیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی مازندران را دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه: بهشهر قابلیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی مازندران را دارد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام 'سیدعربعلی جباری' عصر روز سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی بهشهر که در فرمانداری این شهر برگزار شد اظهار کرد : حضور علمای فراوان در مناطق شهری و روستایی این شهرستان، بیانگر ظرفیت های بالای موجود در این منطقه است که باید با برنامه ریزی مناسب از این قابلیت ها برای رفع مشکلات فرهنگی استفاده کرد .

وی بر لزوم توجه جدی تر مسوولان امور فرهنگی به شناسایی مشکلات و پیدا کردن راه های حل برطرف شدن آن ها تاکید کرد و گفت : اگر مدیران و مسوولان یک جامعه نسبت به ناهنجاری ها و معضلات پیرامون خود ، توجه و حساسیت داشته باشند،زمینه برای رسیدن به جامعه ایده آل و آرمانی فراهم خواهد شد .

امام جمعه بهشهر با اشاره به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی افزود: در تحقق اقتصاد و فرهنگ مورد نظر مقام معظم رهبری همه افراد جامعه وظیفه مهمی برعهده دارند و توسعه این امر با مشارکت همگانی امکان پذیر است.

وی افزود: به منظور تحقق این امر نیز نیاز است تا مسوولان و عموم جامعه رهنمودهای مقام معظم رهبری را سرلوحه کار و تلاش خویش قرار دهند.

حجت الاسلام جباری ادامه داد: شناسایی نقاط ضعف و قوت مسائل فرهنگی و اقتصادی می تواند ما را در توسعه هرچه بیشتر فرهنگی و اقتصادی منطقه یاری کند.

شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع است.