سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

امام جمعه آمل : ولایت مداری ملت ایران اسلامی باعث هراس نظام سلطه شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه آمل : ولایت مداری ملت ایران اسلامی باعث هراس نظام سلطه شده است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمد علی رحمانیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه آمل در مصلای بزرگ قدس این شهر افزود: ولایی بودن و ولایت مداری و حرکت در مسیر ولایت از مهمترین ویژگی ها تشیع است و سدی محکم در برابر دشمنان محسوب می شود.

وی ادامه داد: استکبار در بیش از سه دهه گذشته بطور مستمر علیه ایران اسلامی دست به توطئه های ناجوانمردانه زده است ، اما به برکت ایستادگی و پشتیبانی از نظام و ولایت فقیه ، جمهوری اسلامی به کشوری مقتدر در منطقه تبدیل شده است.

امام جمعه آمل تاکید کرد: تداوم توفیقات آینده نیز در استقامت ملت آگاه و بابصیرت ایران در همه صحنه های حساس و موردنیاز انقلاب و تبعیت از فرامین رهبری است.

حجت الاسلام رحمانی همچنین به جایگاه وقف واهمیت آن در جامعه اشاره کرد و افزود: وقف ، مزایای دنیایی و آخرتی برای مردم دارد و باید متولیان این امر باید فرهنگ وقف را به درستی در جامعه ترویج دهند .

وی، همچنین بر نهادینه شدن فرهنگ عفاف وحجاب در جامعه اسلامی ایران تاکید کرد و افزود: ترویج بدحجابی یکی از توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی و به طور قطع زن مسلمان باید بداند که بی حجابی و بدحجابی گناه است .

امام جمعه آمل،با قدردانی از حضور مردم در عزاداری های ماه های محرم و صفر، آن را نشانه از ولایت مداری و عشق به امام حسین علیه السلام در این شهرستان دانست.