جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه آمل: راهپیمایی پرشکوه ملت ایران در 22 بهمن جهانیان را مبهوت خواهد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه آمل: راهپیمایی پرشکوه ملت ایران در 22 بهمن جهانیان را مبهوت خواهد کرد

حجت الاسلام ˈمحمدعلی رحمانی آملیˈ روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: مردم با حضور گسترده و تاثیرگذار خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بار دیگر عهد و پیمان خود به آرمانهای نظام اسلامی و رهبری انقلاب را درعرصه عمل نشان خواهند داد.

وی ادامه داد: ملت شهید پرور وهمیشه درصحنه ایران سلامی بعد از 334 سال از پیروزی انقلاب اسلامی با شرکت باشکوه خود در این راهپیمایی ثابت خواهند کرد، که فجر ما همان فجر و پیروزی ابتدای انقلاب است.

امام جمعه آمل اضافه کرد: مردم با حضور باشکوه خود به استکبار جهانی و ایادی سرسپرده شان ثابت خواهند کرد، که آنها با هیچ ترفندی نمی توانند خللی در عزم راسخ مردم در حمایت از آرمانهای نظام ایجاد کنند.

حجت الاسلام رحمانی آملی، با بیان اینکه جشن پیروزی انقلاب امسال باید یادآور وحدت و همدلی دوباره مسئولان نظام و ملت ایران در برابر بیگانگان شود، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز به عنوان کشوری مقتدر مورد توجه همگان و الگویی بارز برای کشورهای جهان مبدل شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط منطقه و فشارهای بین‌المللی بر ایران اسلامی، راهپیمایی 22 بهمن امسال باید با شکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود تا دشمنان بدانند ایران اسلامی هیچگاه تسلیم فشارها و تهدیدات آنان نخواهد شد.

امام جمعه آمل، با بیان اینکه حضور گسترده مردم در آیین‌های باشکوه این روز تاریخی، پاسخی کوبنده به تمام فتنه‌های دشمنان است، تصریح کرد: مردم با حضور خود به همه دنیا به ویژه دشمنان انقلاب نشان می‌دهند که ملت مسلمان ایران برای حراست و پاسداری از انقلاب تمام سختی‌ها، تلخی‌ها، ناکامی‌ها را به جان می‌خرند و از هیچ دشمنی باکی ندارند.

وی یادآورشد: با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری و تلاش دشمنان داخلی و خارجی برای تکرار فتنه، حضور پررنگ ملت ایران در راهپیمایی‌ 22 بهمن امری ضروری است.