جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه آمل : داوطلبان انتخابات به مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه آمل : داوطلبان انتخابات به مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه کنند

حجت الاسلام ˈمحمدعلی رحمانیˈ روز یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در برگزاری انتخابات کسی نباید به دنبال منافع شخصی و حزبی باشد و همگان باید به مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همه آحاد ملت باید اهتمام ویژه ای به آن داشته باشند.

امام جمعه آمل تصریح کرد: در انتخابات افراد زیادی اعلام آمادگی و حضور می کنند ولی در مواردی انگیزه دینی در همه آنان وجود ندارد که باید رای دهندگان در پای صندوق های رای به این نکات مهم دقت داشته باشند.

حجت الاسلام رحمانی، به تاثیرات عمده و مهم حضور پرشور مردم در انتخابات 24خردادماه امسال اشاره کرد وادامه داد: حضور حداکثری مردم در انتخابات معانی مختلفی دارد که اولین معنی آن این است که مردم با حضور خود از نظام اسلامی که مبتنی بر ارزش های اسلامی و قانون اساسی است، اعلام رضایت می کنند.

وی اضافه کرد: حضور حداکثری مردم موجب تقویت روحیه همدلی و اتحاد شده و برای دشمنان این پیام را به همراه دارد که مردم با وجود شرایط سخت همواره آمادگی خود را در صحنه اعلام می کنند.

امام جمعه آمل، با بیان این که تفرقه افکنی مهم ترین تلاش دشمنان در آستانه انتخابات در ایران اسلامی است ، خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است تا در آستانه انتخابات مسائلی را ایجاد کند که وحدت ما را از بین ببرد.

بگفته حجت الاسلام رحمانی دشمنان نظام با مشاهده حضور مردم در سالی که به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است این پیام را دریافت می کنند که مردم با این حضور ، بر روی هرگونه تبلیغات سوء آنها علیه نظام اسلامی خط بطلان می کشند .