جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه آمل : حماسه آفرینی ملت آگاه ایران در12فروردین 58 غرورآفرین است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه آمل : حماسه آفرینی ملت آگاه ایران در12فروردین 58 غرورآفرین است

حجت‌الاسلام ˈمحمدعلی رحمانیˈ در آمل گفت:12فروردین سال 58 روز سرنوشت‌ساز وتعیین کننده در سرنوشت هر ایرانی و مسلمان است و روزی است که در تاریخ نظام اسلامی جاودانه شد.

وی افزود: ملت غیور و انقلابی ایران در این روز با حضور حماسی خود به دشمنان دین، قرآن و بشریت نشان دادند که نسبت به سرنوشت خود و آینده کشور حساس است .

امام جمعه آمل ادامه داد: در چنین روزی 2/98 درصد مردم ایران با رأی خود، خواستار حاکمیت اسلام ناب و مترقی در حکومتی بر پایه مشارکت و حضور مردم در تعیین سرنوشت خویش شدند.

حجت الاسلام رحمانی اضافه کرد: 12 فروردین‌ماه سال 58نخستین روز حکومت الهی و از بزرگ‌ترین اعیاد ملی و مذهبی ایرانیان است، چرا که ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رأی، با جانشینی حکومت مستضعفان، سلطه شیطانی برای همیشه از ایران اسلامی رای دادند.

وی یادآورشد: در 12 فروردین 1358 ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

امام جمعه آمل گفت: اکنون نیز ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی در سال جدید توجه خود را به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی معطوف کرده و در این برهه حساس، خودشان را آماده حرکتی پرشتاب و بزرگ به سمت پیشرفت و عدالت کرده است.