جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

امامت و ولایت سبب عزتمندی نظام ما در جهان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

امامت و ولایت سبب عزتمندی نظام ما در جهان شد

نکا و بزرگداشت حجت‌الاسلام سید احمد شریفی و حجت‌الاسلام حسین عزتی در مسجد این روستا، اظهار داشت: دفاع مقدس تابلوی زیبای عزتمندی انقلاب ما و ایستادگی در برابر دشمن تا دندان مسلح است که باید این ارزش‌ها به نسل جدید منتقل شود.

وی از شهدا به‌عنوان آیه‌های روشن و درخشان این انقلاب نام برد که با خون خود سبب به ثمر رسیدن این انقلاب شدند و عزتمندی انقلاب را تثبیت کردند.

امام جمعه قائمشهر با بیان اینکه امروز هجمه‌های فرهنگی دشمن بیش از هر زمان دیگری است، افزود: رسالت همه ما در چنین شرایطی و با توجه به هجمه‌های مختلف دشمن، در مسیر شهدا بودن و تابع محض ولایت بودن است که باید با امامت و ولایت تا آخرین لحظه از زندگی باشیم.

معلمی گفت: همچنان‌ که این هشت سال دفاع مقدس برای ما عزتمندی بوده‌ است برای دشمنان ذلت و خواری به‌ همراه داشته است که دشمن با بهره‌مندی از پشتیبانی کشورهای مختلف جهان، جنگ نابرابری را با ما آغاز کرد و ایمان و ولایت‌مداری رزمندگان سبب پیروزی ما شد.

وی بیان داشت: حفظ فرهنگ شهادت ما در ادامه مسیر این انقلاب را بیمه می‌کند که این مهم باید در تمام شرایط در دستور کار قرار گرفته و حرمت شهید و خانواده شهید و بسیج حفظ شود.

‌ نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری افزود: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و زنده نگه‌داشتن روحیه ایثار در جامعه ضروری است.

این مقام مسئول افزود: ‌فراموش کردن روحیه ایثار و شهادت، نقطه سقوط ما و سبب چیره شدن دشمن است.

امام جمعه قائمشهر در پایان یادآور شد: حفظ وحدت حول محور ولایت و تنها پشتیبانی از امام راحل و ولایت‌فقیه از مهم‌ترین وصایای شهدا بود که باید اکنون نیز مورد توجه قرار بگیرد و در این رابطه تلاش کنیم تا با ولایت‌مداری، نقشه‌های دشمنان را

نقش بر آب کنیم.

{jcomments off}