رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آمار ولادت و ازدواج در تنکابن افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

آمار ولادت و ازدواج در تنکابن افزایش یافت

اسماعیل فاخری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنکابن گفت: در شش ماه اول سال جاری در ثبت وقایع حیاتی شهرستان تنکابن با آمار ولادت بالا 3/7 درصد و ازدواج با 5/3 درصد رشد نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل مواجه بوده است.

معاون مدیرکل و رئیس اداره ثبت احوال تنکابن ادامه داد: طی شش ‌ماه اول سال جاری در ثبت وقایع حیاتی این شهرستان 947 واقعه ولادت به ثبت رسید که با 3/7  درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بود.

وی افزود: در نیمه نخست سال جاری 465 واقعه وفات در تنکابن به ثبت رسیده که یک واقعه با 2 درصد کمتر از مدت زمان مشابه در سال 91 بوده است.

این مسئول اذعان داشت: ثبت 761 ازدواج با 5/3 درصد رشد، 96 مورد مهاجرت، 23 مورد تغییر نام، 214 مورد تغییر نام‌خانوادگی، یک هزار و 158 مورد صدور کارت شناسائی ملی، 482 مورد صدورالمثنی کارت شناسایی ملی، 2 هزار و 651 جلد تعویض شناسنامه، 593 مفقودی، صدور 93 رای در شورای حل اختلاف 370 رای دادگاه که 20 رای بر له و 17 رای علیه اداره بوده از جمله وقایع و اقدامات ثبت و صورت پذیرفته در اداره ثبت احوال شهرستان تنکابن بود.

فاخری تاکید کرد: تنکابن همچنان به دلیل فوت تنها محضردار طلاق فاقد محضری برای انجام این امر است و متقاضیان برای این منظور به شهرستان‌های همجوار مراجعه می‌کنند که این مسئله موجب ایجاد دلخوری‌هایی از سوی مسئولان این شهرستان‌ها در بحث افزایش آمارهای‌شان شده است.