جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

آمار دقیق در تحقق اقتصاد مقاومتی مؤثر واقع می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آمار دقیق در تحقق اقتصاد مقاومتی مؤثر واقع می‌شود

خطیب جمعه محمودآباد گفت: آمار دقیق در تحقق اقتصاد مقاومتی مؤثر واقع می‌شود.

آمار دقیق در تحقق اقتصاد مقاومتی مؤثر واقع می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد، حجت‌الاسلام سید داود موسوی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که با حضور مهمانان ویژه‎ای از جمله علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و ربیع فلاح استاندار مازندران و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و مردم مومن محمودآباد حضور داشتند ضمن تبریک ایام دهه ولایت و عید غدیر اظهار کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی کارگروه‌های مختلفی را شخص خود استاندار حاضر می‎شوند تا رونقی به تولید و صنایع کوچک بدهند.

وی با بیان اینکه شهرستان محمودآباد که باید یک شهرستان برخوردار باشد، اما ما مشکلات و دغدغه‌های خاص خودمان را داریم، افزود: صنعت توریسم و صنایع ما در هاله‌ای از ابهام است که نیازمند توجه رئیس مجلس، پیگیری استاندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی است.

خطیب جمعه محمودآباد درباره سالگرد درگذشت مفسر قرآن و مروج غدیر آیت‌الله خزعلی، بیان کرد: این مرد بزرگ زحمات زیادی را برای غدیر کشیدند و بارها گفتند که ای مردم اگر می‎خواهید مشمول دعای امام زمان(عج) و خوبان شوید، روز غدیر را که بزرگ‌ترین عید است را جشن بگیرید، چراکه این عید تداوم راه انبیا و اولیای خداست.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ نماز جمعه در مورد سرشماری مرکز آمار اظهار کرد: قرار است از مهرماه امسال مرکز آمار ایران آمارگیری را در سراسر کشور شروع کند و بر طبق تاکیدات مقام معظم رهبری، اگر واقعا آمار دقیق باشد، می‎تواند مسؤولان را در برنامه‌ریزی‌ها کمک کند.

موسوی در این زمینه ادامه داد: مسؤولان می‎توانند در بحث اقتصاد مقاومتی برنامه‌ریزی درست کنند که با همکاری همه مردم با مسؤولان آنها بتوانند با آمار دقیق از برنامه و وضعیت زندگی آحاد جامعه و کشور برنامه‌ریزی زیبایی را داشته باشند.

امام جمعه محمودآباد خاطر نشان کرد: مهر در انتظار همدلی شماست و بعضی از عزیزان این کشور حتی از داشتن کیف و کفش محروم هستند و همه باید در این طرح خداپسندانه شرکت کنیم، چراکه عالی‌ترین عبادت کاشتن لبخند در دل‌هایی که لبخند در آنها وجود ندارد، است.

وی در پایان از حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که بدون هیچ‌گونه تکلفی در کنار نمازگزاران محمودآبادی حاضر شدند، سپاسگزاری کرد.